Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A haskeményedést tapintás...

A haskeményedést tapintás nélkül is lehet érezni?

Figyelt kérdés
Tehát ez olyan görcs szerű érzés? Most vagyok 24 hetes és én még nem éreztem ilyet. Vagy esetleg kellene tapogatni a hasamat időnként hogy nem-e keményedek?
2013. jan. 16. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet érezni, ne aggódj.

24 hetesen nem is kell hogy legyen, de ha van időnként, az sem baj.

Főleg első babásból ismerek olyat, akinek szülésig sem volt egy sem, az is ok.

2013. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
belülről feszít, érezni fogod, ha lesz,emiatt nem kell tapogatni, mert ez érezhető belülről, nem csak kívülről
2013. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elég fura érzés nem fájás inkább csak olyan kellemetlen érzés a hasadban,legalábbis nekem ilyen és ha megtapintod kemény mint a kő,nekem amint a hátamra fordulok rögtön bekeményedik :/
2013. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha keményedni fog a pocid,azt fogod érezni.Olyan nagyon feszülő érzés és egy kicsit kellemetlen,és ha be akarnád nyomni a pocid akkor nem tudod,mert kemény mint a kő.Szó szerint olyan érzés,mintha mindjárt le akarna szakadni a hasad alja és olyan,mintha baba helyett egy követ hurcolnál a pocidban.Sajnos nekem már egy hete elkezdődött a keményedés görcsökkel együtt,ezért nagyon sokat kell feküdnöm és nagyon kímélnem kell magam. :( És már szó szerint eszem a magnerotot.Még hála Istennek zárt voltam egy hete,remélem azóta sem nyíltam ki egy kicsit sem.

Az a jó,ha még nem éreztél ilyet,mert még korán lenne keményedni,nekem is mondta a védőnő,hogy ez még nagyon korán van.Sajnos a sok keményedés akár a szülés beindulásához is vezethet,és azt ne akard.Én sem szeretném!!!Nekem tegnap egy órán keresztül kemény volt folyamatosan,és nem is éreztem annyit mozogni a fiamat :(


24+1 hkm

2013. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. :) Nem azért kérdeztem, mert már várom, csak hogy oda kell- e figyelnem rá vagy nem. De akkor ezek szerint úgy is észre veszem majd.
2013. jan. 16. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen így igaz,észre fogod venni.Nekem pl néha,ha annyira bekeményedik,akkor a hátam is megfájdul mellé :/

Utolsó voltam.

2013. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!