Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 38 hetesen...

Lehetséges, hogy 38 hetesen még nem éreztem haskeményedést? Vagy csak nem ismerem fel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
de jó neked,én minden órába keményedek!
2009. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sem voltak keményedéseim, én is aggódtam, hogy esetleg nem érzem, de nem is kellett volna.

2,5 hetes babóka anyukája

2009. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mit érzel pontosan? Szokott néha ilyen izomlázszerü érzésem lenni,de azt olvastam,hogy olyankor kivülröl is lehet érezni,de nekem nem keményebb akkor mint amugy...
2009. júl. 4. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem hanem nekem olyan hogy még a babúóm is kijjebb nyomja magát és szinte fáj,a hasam meg kő kemény..:(pl.most is:)
2009. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél én sem éreztem egyáltalán a másodiknál meg már 23.héttől volt,hálisten nem lett belőle problémám.Azt biztosan felismernéd,örüllj neki,hogy nincs.


9hós baba anyukája

2009. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! én sem keményedtem egyáltalán a terhesség alatt. Amikor megindult a szülés, akkor bezzeg 5 percenként, na akkor megtudtam mi az a keményedés! Ne aggódj, ha keményedni fogsz pontosan tudni fogod, hogy ez az!
2009. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!