Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasi ultrahangon mikor látszik...

Hasi ultrahangon mikor látszik először a pici?

Figyelt kérdés
Mikortól van szívhang? Úgy tudom a 6. héttől! De 6 hetesen már van,vagy inkább 6+5 hetesen közel a 7. héthez?
2013. jan. 16. 13:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Felbontás függő . ahol jó gép van ott hasival is látszik a petezsák és benne a baba.

szívhang ? ha tudod mikor fogant akkor se kell aggódni hogy csak a 7. hét felé van mert kéthetente v. hetente visszarendelnek és a tüneteid fennállnak akkor él a baba.


ahol csak kisméretü monitoros gép van v. túl szemcsés ott hüvelyi vizsgálattal telt hólyaggal is alig látni valamit kívülálló szemével .

2013. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez változó. Mikor először voltam ultrahangon olyan 5-6 hetes lehettem az orvos simán látta hasi ultrahangon. Két hét múlva kellett visszamenjek, másik orvos nem látta akkor hasi ultrahangon, csak hüvelyin. Érdekes. 7-8 hetesen már kell lennie szívhangnak.
2013. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a 6 hetes Uh-ot hüvelyivel csinálta mert a hasin nem látott semmit csak petezsákot,így hüvelyit is csinált,és azzal már szépen látszódott a kis 6 mm-es embriócskám és már szívhang is volt :)

Legközelebb pedig már csak 10 hetesen mentem Uh-ra,ott viszont már csak hasi volt.


24+1 hkm

2013. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia én pont 6 hetsen voltam és már volt szivhang és láttam ahogy dobog a pici szive...

Hüvelyi uh-t csinált nem is akart hasit.

a 12.heti volt hasi..és az utánna levők...

de hogy mikortol látszik hasin azt nem tudom sok mindentől függ..az uh géptől az anyuka pocijátol..stb...

Voltál uh-n és nem találták a babát vagy mi a gond?

2013. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem szívhang volt 6+3 hetesen. De hasi uh-ot 12 hét után csináltak csak.
2013. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Múlthét pénteken voltam orvosnál 5+1 hetesen,mivel pm. problémám van,így azonnal mennem kellett! El is küldött hasi uh-ra 5+4 hetesen voltam,de az uh-os orvos mondta is,hogy semmit nem fogunk látni,felesleges,de azért megnézni! Hát nem látott semmit,de azt mondta menjek vissza kb. 3 hét múlva,mert akkor már szívhang is lesz! Így február 4-én megyek,akkor már 8+4 hetes leszek! Csak azért kérdeztem,hogy tudjam biztosra,hogy akkor már látni fogjuk,és hallani is fogjuk a pici szivét a régen várt csodánknak! Biztos minden rendben lesz majd,ugye?!!

2013. jan. 16. 14:37
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem 6+1 hetesen volt szívhang hüvelyi uh-n.(nekem pont középidőben fogant) 7 hetesen hasin is látták már a pulzálást :)

Remélem segítettem:)

2013. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon sokat,köszönöm! :) Nekem is pont középidőben fogant! :) Ma vagyok 6+4 hetes,és két hét múlva hétfőn fogok menni az orvoshoz! :) Akkor nem izgulok,már tuti biztos,hogy látszik majd a kicsi 8+4 hetesen! :)
2013. jan. 21. 09:25
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha középidőben fogant, akkor 6+5-nél már van szívhang:)
2013. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát tegnap,és ma is voltam uh-on,tegnap azt mondták 5 mm a petezsák,ma egy másik orvos azt,hogy 10 mm! Sajna sötétbarna pecsételés van,ami kicsit pirosasba ment át,szívhang nem egyértelmű!Most pihenek,ha csak tehetem fekszem! :(
2013. jan. 23. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!