Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? Ez is...

Mi a véleményetek? Ez is normális?

Figyelt kérdés
Még csak 12 hetes leszek. Fogytam két kilót de ez csak a hátsó részemen meg úszógumin látszik. A pocim már most elég nagy. Itt többen írták hogy huszadik hét körül sem látszik a pocijuk. Nekem viszont egészen feszül, ha eszek egy fél tányér kaját majd kipukkadok.
2009. aug. 29. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én első terhességemnél az első 12 héten 3 kilót fogytam(ami a végéig kamatostul vissza jött).A Hasam mind a 2 terhességemnél az eleje óta rendesen látszik!Az előző csajszimra is mindenki azt mondta,hogy biztos fiú mert csúcsos volt a hasam na meg azt, hogy biztos ikrek mert nagy és a mostani csajszimra is ezt mondják(33+1 hetes vagyok).Sajnos én nem fél tányér kajától éreztem azt amit te hanem 2 tányértól!Ennek volt eredménye,hogy + 21kg-val zártam a 9 hónapot!Most 8 kg-nál tartók és még van 7 hét!úgyhogy szerintem örülj, hogy tele vagy féltányér kajától!Úgy is sokszor keveset kell enni!!!

Boldog baba várást!!!!!!!!! :)

2009. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szióka.Az, hogy kinek mekkora a pocakja nagyon egyénfüggő.Nekem ilyen idősen, mint Te hatalmas hasam volt,persze azért is, mert alacsony vagyok , így jóval gyorsabban meglátszott:)

Ja, és én is fogytam az elején, kb 20hetesen jöttek a kilók, de nem volt vészes.A végére akkora hasam lett, hogy el sem hitték, csak 1 baba lesz.(54cm-vel született)

Üdv:8és fél hós kisfiú anyukája

Sok boldog Hónapokat:)

2009. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mi is 12 hetesek leszunk hetfon es az en pocim is mar egesz kerek,(mar 2 hete) aki nem ismer, az nem jon ra, de aki ismer, az azonnal levagja, hogy baba van es nekem is nagyon csucsos a koldokom alatt es azt mondjak, hogy az fiu, de az elottem iro erre is racafolt. tehat, amennyi terhesseg, annyi eset!

en az elejen rogton 1-2 kilot fogytam, (53 kg-al kezdtem) mert nagyon rosszul voltam es most is, de mar legalabb eszegetek es egy 1/2-1 kilo visszajott. a lenyeg, hogy sok folyadekot igyal, mert a kiloknak meg lesz idejuk felhalmozodni, de az ital tenyleg nagyon fontos.

ugyhogy szerintem a kilok miatt ne aggodj.

boldog babavarast kivanok neked!

mikorra vagy kiirva?

2009. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

12 hetesen nekem is meretesebb hasam volt, mint most, 15 hetesen. Foleg estere. Az ok nagyon egyszeru: a mehem elkezdte felfele nyomni mar akkorra a beleimet, elegge puffadtam, ami igy nagyon meglatszott. A dologra meg az is rasegitett, hogy tavaly ev vegen szultem az elso babamat, a hasam mar lapos volt, amikor teherbe estem, de gondolom, hogy a hasfalam meg nem volt eleg massziv ahhoz, hogy ne latszodjon meg ennyire a puffadas.

A 13. heten elmult es azutan mar nem volt estere akkora nagy a pocim, hanem kb olyan volt, mint amilyennel ebredtem. (Kizart dolog, hogy 12 hetesen amogott a poci mogott, ami akkor nekem volt teljes mertekben a babam "nagysaga" alljon, hiszen akkor a mehem meg kb okolnyi volt es a szemeremdombom vonalaban tartott a teteje, meg most sem lehet sokkal nagyobb.)

A poci meret teljesen egyeni, elsosorban szerintem testalkattol fugg, akinek szelesebb a medenceje, aki magasabb, hosszabb a torzse, annal tobb hely van bent a babanak es kevesbe no "kifele", elol tapado meglepenynel elvileg szinten lehet nagyobb poci, illetve aki izmos, eros hasfallal rendelkezik, annak is altalaban kisebb marad es kesobb latszik, mert minel erosebb a hasfal, annal jobban megtartja a mehet, a feltolodott szerveket.

2009. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és a megnyugtatást. Első baba így furcsa minden érzés és bizonytalan vagyok. Március 15 re vagyok kiírva. Folyadékot rengeteget iszom már arra is gondoltam hogy attól de sokat is járok wc-re. Éjszaka is megiszok fél liter vizet és szomjazva ébredek.
2009. aug. 29. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
a 21.06 os vagyok. en kerdeztem, hogy mikorra vagy kiirva. kepzeld, en meg marcius 14.-re!!!
2009. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az hogy lehet hogy mind a ketten hétfőn töltjük be a 12öt de te 14-re én 15-re vagyok kiírva? Nem mintha fontos lenne mert úgysem pontosa a kiírások de azért érdekes. Te már jobban vagy vagy van még rosszullét? Nekem van, este szoktam hányni is. Neked szokott feszültség érzeted lenni és nem leled a helyed meg nem kényelmes sehogy? Vagy fogjam a frontra:) Neked hányadik baba?
2009. aug. 30. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:

szia! nekunk is elso baba. juni. 8.-an volt az utso mensi elso napja es a doki igy szamolta ki a marc.14-et, de tenyleg nincs jelentosege, csk erdekesseg!

en ma egesz jol voltam, meglepo, mert eddig tenyleg nagyon rosszul voltam es allando jelleggel. remelem, mar mulik es a buvos 12 het tenyleg elviszi magaval a rosszulleteket.

teltsegerzetem nem igazan van, csak erzem mar a pocimat es ezert ovatosabban mozgok, de ez biztos eleg nevetseges lehet.

mi szept. 7.-en megyunk kombinalt nyakiredo meresre, mar nagyon izgulok!

neked mikor van kontroll?

2009. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én tegnap voltam a genetikai uh-n. Azt mondta a doki nem lát eltérés és 11 hetesnek mondta. Ami szerintem valós is. Ne izgulj de készülj fel hogy nagyon megnyomkodja a hasad. nekem aznap eléggé fájt a pocim de nincs baj. 2 nap mulva meg megyek a nőgyógyászhoz a sok lelettel.
2009. szept. 1. 18:09
 10/11 anonim ***** válasza:
orulok, hogy minden rendben nalatok! en hetfon megyek, majd megirom, hogy mit mondott es felkeszulok a hasnyomkodasra is :-)
2009. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!