Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes várandósok! Hogy...

35 hetes várandósok! Hogy álltok a készülődéssel?

Figyelt kérdés
Én most álltam neki kimosni a baba ruhákat csomagom még kicsit hiányos ezt jövőhéten pótolom!Nagyon várom már a kislányunkat második baba így remélem könnyebb lesz!Sajnos nagyon húz lefele a hasam kicsi babám aktív és nagyon erős mozgásokat hajt végre!Amúgy szerencsére minden rendben!Minden választ köszönök!Mindenkinek könnyű szülést kívánok! :)
2013. jan. 16. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is második baba, és kislány :)

Én is 35 hetes vagyok, itt is most megy épp egy adag babaruha a gépben :) Már van egy pár kimosva, kivasalva, de nem sok, most csinálom neki a helyet a szekrényben, a szülőszobai csomagom majdnem megvan, a kórházit még nem raktam össze.

A hévégén sztem ráveszem Apát, hogy rendezzük el a gyerekszobát, hozzuk fel újra a kiságyat.

Még ki kell mosnom a hordozó meg a mózes huzatát, kiskádat kiferőtleníteni, ilyen apróságok.

Csak a 2 évesem mellett nem tűnnek apróságnak :)))


Most belehúztam, mert tegnap a doki azt mondta, hogy nyitva van a méhszáj, persze ettől lehet még hátra egy hét, egy hónap is, vagy túl is hordhatom, de nem akarom ezeket másra hagyni, ha mégis menni kell hamarabb :)

2013. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is 35 hetes vagyok,es nekem is 2. es kislany baba :) Ugy tunik mar minden kesz van,ami meg hianyzik,az a legzesfigyelo,es egy kis overal :) A szuloszobai es korhazi pakk is becsomagolva,mult hetwn este eleg rendszeres joslofajasaim voltak,igy gyorsan bepakoltam mindent :)
2013. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Én is most raktam el egy adag vasalt ruhát a szekrénybe :) Babakocsit kiságyat már csak össze kell rakni ez apa dolga!Kád még nekem is hátra van meg még ágyneműt még meg kell vennem!De első kislányomról nagyon sok minden megvan így csak pár apróságot kell vennem! :) Nekem kicsit könnyebb 3 éves nagylányom már óvodás!Problémamentes babavárást és könnyű szülést kívánok ,és még legalább 3-4 hetet egyben! :)
2013. jan. 16. 14:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló köszönöm válaszod! Reméljük még egy kicsit vár a megszületéssel a baba! :) Nagyon ügyes vagy ,hogy már minden készen van!Én most kicsit ráérősebb voltam mint az elsővel nála már a 30.héten megvolt minden!De talán a jelek szerint még egy hónapig nálam bent marad a pocakban a baba és így az még nagyon sok idő bár én úgy érzem rohannak a hetek! :) Boldog várandóságot és könnyű szülést kívánok! :)
2013. jan. 16. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz én 36 hetes vagyok, de ha nem gond írok. A kisruhák szépen a szekrényben sorakozank, meg van az is, hogy mibe hozzuk haza. Az én holmim, hmm... hát a köntöst tegnap mostam ki, papucsot még vennem kell, meg olyan eldobható bugyit a többi azért már megvan. A kiságy már szépen bekészítve, a kisfiunk (2,5) naponta többször odamegy megnézi, majd közli hogy " Tesókáé" :) Ja, és mi is kislányt várunk! :)

További jó babavárást!

2013. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is hogy írtál!Akkor már jöhet is a kislányod Te már nagyon jól állsz! :) Nagylányom reggel megkérdezte ,hogy a doktorbácsi kiveszi a pocakomból a kis tesót? Mondtam ,hogy igen erre közölte akkor menjünk most és vegyék ki!És még durci is lett mikor mondtam neki ,hogy még pár hétig bent marad anya hasában!De nagyon édes volt ő is nagyon várja! Boldog babavárást és könnyű szülést neked is! :)
2013. jan. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!