Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első gyerekemet császármetszés...

Első gyerekemet császármetszéssel hoztam világra. A másodikat meg szülhetem rendesen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés infó:)

Sok mindentől függ.

2013. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köldökzsinor a nyakán volt és azért császároztak meg.De akkor a doki azt mondta hogy akit egyszer császároztak tobbé nem szülhet normál uton.
2013. jan. 16. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor volt a műtét?
2013. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 marcsa2324 ***** válasza:
62%
Én is úgy tudom , hogy a következő baba is császárral jön a világra.
2013. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lassan 4éve született a kisfiam most meg 12 hetes vagyok
2013. jan. 16. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy bele írok, ez engem is érdekel, 4 év után a másodikkal vagyok 18 hetes.
2013. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 3,5 év volt köztük,első császár,második sima.

Elviekben lehet simán szülni,de több dolognak kell teljesülnie:

-milyen állapotban van a heg(ez a szülés alatt is változhat)

-a baba fekvése,fejtérfogata

-mennyire halad gyorsan a szülés,van e valamilyen eü kockázat


És mindenképpen kell egy jó orvos,akinek van tapasztalata ebben,mert nem mindenki vállalja el.

2013. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sürgősségi császárral születtem, öcsém 4 évvel később simán. Oké, ez nem most volt, 25 évvel ezelőtt. De semmi komplikáció nem volt és anyu szerint az orvos kifejezetten a természetes szülést javasolta.
2013. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2008. szeptember 7-én SOS császárral 37. hétre szültem a kisfiamat. 2012. február 7-én született meg a kislányom, természetes szülésre készültünk a dokimmal, nagyon szerettem volna a sima szülést, 15 órát vajúdtam, ezalatt semmit nem tágultam, pedig az utolsó 3 óra 1-2 perces fájásokkal telt. Oxit nem kaphattam az előző császár miatt, nem tudom, hogy ez segített-e volna.


Szóval nekem nem sikerült, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehetséges!

2013. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kórház és doki na meg körülményfüggő,pl legyen köztük minimum 2 év, hegvonal megfelelő vastagságú, van ahol kikötik hogy csak akkor ha magától indul be a szülés, de pl ha túlhordod, automatikus császár.Nekem várost kellett váltanom itt már nem kritérium sem a hegvonal vastagsága, sem a két gyerek közötti két év, dokim a simával biztat, ha komplikáció adódik, természetesen császár lesz. 35hkm
2013. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!