Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos! Menzi alatt lehet...

Fontos! Menzi alatt lehet terhesség? Mejött de nem rendesen 3és fél napig tartott és jóval kevessebb az előző menzihez képest. Volt valaki ilyen hejzetben? és a hője hogy alakult? Lehetek igy isterhes terhes?

Figyelt kérdés

#menzi-terhesség
2013. jan. 8. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukám volt így 40 évesen, amikor 5 hónapig menstruált a terhessége alatt. 20 hetes volt, mikor kiderült, hogy terhes, akkor mozdult meg az öcsém. Ettől függetlenül egészséges gyereke született.
2013. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. és ilyenkor a hő hogy alakul ?törvényszerü hogy magas maradjon ne essen le?mert az enyém föl le ugrál . Menzi előtt 3nappal 37,2volt ,aztán37,1 36,9 (36,8 menzi 1. napja)aztán megint 36,9 és2napig megint 36,8 aztá 2 napja megint 36,9. és most jóval kevesebb volt a menzim. ja, és a menzim 5-6naposak szoktak lenni. az alaphőm 36,7 körül van.
2013. jan. 8. 15:25
 3/8 A kérdező kommentje:
aki volt ilyen hejzetben tudna válaszolni? tényleg nagyon fontos ! egyébként 4napot késett.
2013. jan. 8. 16:09
 4/8 mayo1987 válasza:
Körülbelül én is ebben a helyzetben vagyok csak én nem szoktam a hőmet mérni!!!2 napig rendesen meg volt majd 2 napig barnás folyás maszatoltam.Most meg száraz vagyok mint a sivatag és fájnak a melleim és erős hasszurkálásom van.
2013. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ,neked is, nekemis szurkál néha a méhem körül, meg a hülyemben, nekem már nemfáj a mellem csak egy nagyon picit, és inkább viszket az egész mellem még a bimbom is néha kibirhatatlan annyira viszket belül a juk, és megvan duzzadva ,szinte kidudurodik a mellemből?
2013. jan. 8. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy napig volt meg decemberben. 31.-en meg pozi volt a teszt. Aztan sajna felszivodott :(( orvos igazolta. Meg egy hetig utannamaradtak a tunetek. Szoritok. Csinalj tesztet, en onnan tudtam hogy negativ lett 4 nappal a pozi teszt utan.
2013. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, nekem a mellviszketés még mindig meg van +sokat járok pisilni ,a méhem is kemény néha mintha fellenne puffadva kicsit de nem fáj,és lilás szinü odalent.szoval nemtudom mi lehet a hőm 2napja még 36,9 volt ma reggel lemennt az alaphőmre 36,7-re.tesztelni csak jövőhéten tudok.szerintetek lehet ettől még baba?
2013. jan. 9. 11:05
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnálom ami veled történt,kitartás! én ugyvagyok vele hogy mindig jön egy új hónap ! Hajrá!! mert nekem is volt egy spontán vetélésem 5.hetes voltam.
2013. jan. 9. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!