Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Fogfájásra mit csináljak?

SOS! Fogfájásra mit csináljak?

Figyelt kérdés

Járok fogorvoshoz idejglenes tömésem kiesett és nagyon fáj a fogam!!!!!!!!!!!!!!!!!Az összes fájdalom csillapítóra rá van írva nem lehet szedni az első és az utolsó trimeszterbe!Én 33 hetes vagyok!

Valakinek valamilyen ötlet!NAGYON FÁJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2009. aug. 29. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
fogorvosi ügyelet.. bár nemtom azt lehet e terhesen:S
2009. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom. Az Algopyrint lehet szedni terhesen és szoptatás alatt is úgy tudom. Én ált. fejfájásra szedtem.

Remélem, van otthon, mert most már vényköteles.

Jobbulást!

2009. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kataflán ,Algopyrin ,Demalgon vagy én ecsetelőt használok rá van írva hogy nem lehet terhesen de a fogorvos mondta hogy inkább ezt mint a gyógyszer:Gingisol a neve be kened vele és picit elzsibbaszt!

Irány a gyógyszertár !

A fogorvosi ügyeletet nem ajánlom!

2009. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hol vagy, Budapesten vannak rendes fogorvosi ügyeletek is (magán). Ha ennyire fáj, szerintem hiába veszel be a megengedett fájdalomcsillapitókból, max 10 percre lesz kicsit jobb :(
2009. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tömés helyére kenj Aloe Vera zöld krémet (gelly) ha van, miután 2-3 percig öblögettél Firsttel és menj fogorvoshoz. Lehet tömetni, de az érzéstelenítővel csínján kell bánni.
2009. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem már megoldódott de én ha valamit nem tudok felhívom az orvost vagy az ügyeletet hogy mit csináljak. Csak úgy nem merek bevenni semmit. Azért írd meg mi lett. Tegnap nekem is fát én algopirint vettem be el is múlt de én még csak 12 hetes vagyok és szedhetek algopirint, később viszont nem tudom hogy szabad e.
2009. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Panadol és Algopirin mehet!

Kamillás öblögetés, esetleg szegfűszeget, vagy fokhagymát tegyél az ínyedre, ezek zsibbasztanak.

2009. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!