Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megbízható és jó szülész-nőgyó...

Megbízható és jó szülész-nőgyógyász Budapesten?

Figyelt kérdés

Most költöztünk a fővárosba, tervben van a baba de még a teherbeesés előtt szeretném megtalálni a legjobb és a legmegbízhatóbb nőgyógyászt. Ebben kérném most ki a segítségeteket, ugyanis nekem semmilyen tapasztalatom nincs az itteni dokikkal.

Neten utánanéztem dr Lintner Balázst ajánlják más fórumokon nagyon sokan, vele esetleg van tapasztalat valakinek??

Illetve egy bizonyos oldalon, ahol orvosoktól lehet tanácsot kérni bukkantam rá dr Hamvas Ferencre, ő az ott adott válaszai alapján szimpatikus, de nagy segítség lenne ha valaki elmesélné a tapasztalatait esetleg vele kapcsolatban.

Persze bárki mást is ajánlhattok, de tényleg csak akkor ha nagyon jó a doki!:)

(Nem csak szaktudásban, hanem természetben is, szeretném ha a nőgyógyászom kommunikatív lenne és meg tudnék vele beszélni mindent.)



2013. jan. 16. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én dr.Timmermann Gábort tudom javasolni.7 hónapja szültem nála,azóta is hozzá járok,nálunk is tervbe a második baba nem olyan sokára..

Én elég nehéz eset volt,rengeteg terhesség előtti és közben lévő problémával,de soha nem esett kétségbe,mindig elérhető a mobilján,és fórumokon is csak jót olvastam róla,a szülésem 7 órája alatt is végig velem volt.

[link]

SOTE II-n és a Róbertben lehet nála szülni,utóbbiban szültem.

Lintner Balázs dr.nekem is szimpi,személyesen nem voltam nála,de egy kolléganőm nála szült,és nagyon dicsérte,szerintem nem rossz választás.

Hamvas Ferencről dr.ról semmilyen tapasztalatom nincs,én egyszer kérdeztem tőle kb.3 éve,akkor elég hülyeséget válaszolt,nekem annyira nem is szimpatikus...

Szülésnél,amúgy a kórház-klinika is fontos,szerintem nagyjából nézd ki,hogy mi jöhetne szóba,és annak alapján próbálj meg orvost választani..

2013. jan. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SOTE II. gyakorlatilag szinte minden orvos jó!

Próbálj meg innen választani!

Sok jó fiatal,idősebb tapasztalt doki van és a szülészet, kórház is jó!

34hkm

2013. jan. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr. Kazar Tiborhoz jarok a Nepfurdo utcaba kb 4 honapja. Engem meggyozott a stilusa es a hozza(m)allasa. Kolleganom ajanlottaA Mavban vezeti le a szulest majd. Forumokon is utananezhetsz. nem talaltam rossz velemenyt.
2013. jan. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez most ugyan gondolom, nem merül fel benned, de ha majd babát vársz, nem árt, ha nem kell a fél várost beutazni a dokihoz menet, főleg, h a végén a magándokik kéthetente akarják látni az embert. Érdemes ez alapján választani rendelést, szerintem nagyon sok jó orvos van. Én spec a MArgitban szültem, de mivel a fogadott dokim nyaralni ment a terminusom ideje előtt egy hónappal, sok orvost megismertem, végül ügyeletesnél szültem teljes bizalommal, mert egy se volt, akinél ne tettem volna örömmel. Azóta nézelődtem elsősorban alternatív irányban több kórházban is, és igazán az számít, hogyan szeretnél szülni. Ha tudod, hogy nem szülnéél természetes úton, lehet, h bizonyos orvosok nem neked valók (sőt akár kórházak is, mert pl az István kh-ban alacsony a császárarány, fájdalomcsillapítást se szívesen adnak, inkább hagynak egyedül vajúdni, míg pl a Péterffyben, MArgitban szeretik a dokik elejétől a végéig kézben tudni az eseményeket)... szóval érdemes ezt eldönteni, hogy választani tudj úgy, hogy ki is tudj tartani mellette.
2013. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Az elozo valasz alapjan annyit mondok (tiszteletben tartva persze mas velemenyt is), hogy ne elsosorban helyrajzi szempont alapjan donts. En pl Del-Pesten lakom es az elozo dokim hozzank kozel rendel, megsem volt meg a bizalom 100%ra igy valtottam kb pont a terhessegem elotti honapban. Harom evet vartunk amugy erre a picire, aki elso gyermekunk lesz. Most Eszak-Pestre jarok dokihoz, mert ot ajanlotta egy terhes kolleganom, aki nagyon meg van elegedve. Egyebkent Kazar doki Kispesten is rendel csak ott regi az uh gep. A Nepfurdo utcaban meg 3dt is tud neked csinalni. Modern a rendelo es ami fontosabb sztem jo orvos. Nem kertel es ugy veszem eszre nem a penzre hajt.

Abban egyetertek hogy a korhaz fontos, hogy tetszen. A mavban meg aohq nem.voltam de azt hallottam, vegig veled van a baba szuletestol kezdve. Ez mondjuk lehet hatranyos is, ha nehezen indul be a tej. Nem adnak ugyanis azonnal tapszert csak ha vegleg nincs tej. De nem tudom, meg nem szultem ott. Sem mashol.

9 hetes.km

2013. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr. Turcsányi Attilához járok, nekem szimpatikus. Elég nyugodt ember, nem parázza túl a dolgokat. Lehet, hogy ez valakinek idegesítő, nekem megnyugtató.

Lintner Balázsról azt hallottam, hogy nagyon jó, viszont nem fogja tudni, ki vagy, akárhányszor voltál is nála. (Jó orvos esetén ez engem nem zavarna.)

2013. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!