Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos benyeltem valami...

Sajnos benyeltem valami bacit! Fáj a mandulám, fejem. Lázam nincs! Mit javasolnátok? Más is van így? 23 hkm.

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vitamin, folyadék.
2013. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vitamint szedem folyamatosan! Reggel citromos mézes teával kezdtem + mentolos cukorka.

Esetleg lehet valami recept nélkül kaphatót venni ilyenkor, vagy inkább nem ajánlatos??

Persze, ha rosszabbodik a helyzet elmegyek majd orvoshoz!

2013. jan. 17. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
En nem szednek semmit. Ha rosszabbul vagy, orvos, de igy sima megfazasnak tűnik, arra meg nem kell semmi mas
2013. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálás! Legjobb.
2013. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem baci (ami ellen hatékony lenne az antibiotikum) hanem valami vírus az ami megfertőzött. Jelenleg enyhe adenovírusos tüneteket mutat több ismerősöm.

Jó a sósvizes gargarizálás, jó a sok vitamin, a bőséges nap-közbeni folyadék és a sok pihentető alvás, ami az immunrendszert erősíti. Esetleg doppingolni lehet az immunrendszert immunotrofinával...

2013. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok-sok (2000 mg) C-vitamin, most pár napig kismamvitamint, multit ne szedj, mert azok táplálják a bacikat, vírusokat.

Javaslom a sókamrát, sós vizes gargarizálást én is, és Mercurius Solubilis homeós bogyót, C15-ösből 2*5 golyót 3 napig (viszont addgi semmi mentolos cukorka, rágó, fogkrém stb.)

2013. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!