Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 heten vagyok es kicsit...

6 heten vagyok es kicsit megfaztam, faj a torkom meg ma mar harmadjara aludtam mikor soha nem szoktam aludni delutan. Javasolnatok valamit? Az orvostol paracetamolt kaptam azt mondta az biztonsagos

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Torokfájásra jó a Tantum Verde is, vény nélkül kapható, és kismamáknak sem ártalmas! Nekem anno bevált!
2012. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok gyümölcs teát citrommal, mézzel és aludj sokat, ha jól esik. Én nem szednék egyelőre gyógyszert.
2012. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem szednék gyógyszert,hanem meleg tea mézzel és citrommal.Alvás
2012. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem még a tantum verdét sem ajánlotta a védőnőm

én 7 hetes vagyok és pár napja brutál torokfájásom volt jól megfáztam és még csak most lábalok ki belőle.

semmit sem szedhetek, esetleg negro, de én már bevettem egy erősebb halls cukorkát mert már annyira fájt a torkom..


hát eléggé hiányzott ez így a terhesség elején,

ittam sok kamilla teát is, mézzel citrommal..

2012. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugyanez a helyzet velem is , megiszok vagy 3 lier forro teat mez , citrom meg torok cukorka de egyenlore nem javulok, de remelem holnap mar jobb lesz ...
2012. márc. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!