Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a fene lehet ez? Szőrtüsző...

Mi a fene lehet ez? Szőrtüsző gyulladás? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
A panaszom kb.3-4 éve lehetett először.A combom belső oldalán a bikinivonalnál nőtt egy kis csomó,elkezdett nőni olyan lett mint egy nagyobb bab.Elmentem dokihoz azt mondta szőrtüsző gyulladás.Felmetszette,kitisztította egy hétig kötözésre jártam.Majd minden hónapban a havi ciklusom előtt ismét begyulladt,doki ugyanaz a tortúra.Ez így ment 10 alkalommal.Aztán hirtelen elmúlt.Egy éve ismét jelentkezett,ismét ugyanott.Zavar mert elég rossz helyen van,kinyomni nem könnyű elég kellemetlen, visszahúzódik magától 2-3 hét alatt.Tudom hogyha dokihoz megyek ismét az évekkel ezelőtti kórházba járás kezdődne,és semmit nem tudnék meg.Volt-e valakinek ilyen problémája,és ha igen hogy szabadult meg tőle??
2009. aug. 30. 07:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szia utolsó,nem tetted fel a képeket:-((((

Panaszmentesen menjek,de félek:-(((

Most nincs semmi vele:-)

2009. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

amugy neked mit csináltak vele?????

Légyszi irj,ha akarsz privit is irhatsz.Köszi

2009. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Most megint be volt gyulladva!Már rettenetesen unom!Kifakadt magától,sebhintőport tettem rá,és próbáltam leragasztani.Iszom a körömvirág teát is.Megint csak figyelni fogom mikor jelentkezne újra,azt sem tudom hogy kapcsolatban van-e a ciklusommal,mivel szoptatok és így az nekem nincs.Gondolta az Aloéra is persze még kifakadás előtt./?/Szeretném elkerülni a dokit,egyébként is nehéz mindennap menni a gyerekkel.
2009. szept. 15. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!