Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes uh. -n a papirra...

A 12 hetes uh. -n a papirra miért nem írtak nyakiredő méretet? Nektek ráirták?

Figyelt kérdés
Csak ülőmagasságot írtak rá.
2013. jan. 17. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem ráírták. Mérték egyébként, mondták az eredményt, mert ez nagyon fontos?
2013. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Méregették a picit,de nem mondták,h.azt mérték-e.
2013. jan. 17. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem is tudod a mért adatot? Ez elég durva! Szerintem menjél el egy másik vagy magán ultrahangra! Ez túl fontos dolog!
2013. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Azért ez elég fontos adat ahhoz,hogy lemaradjon a leletedről.Én a 12 hetes Uh-ozással nem voltam megelégedve,mert 2 perc alatt letudott a doki,ezért a párommal 13 hetesen elmentünk 4D-s UH-ra ,,felülvizsgálatra,,!!

Én is elmennék a helyedben egy másik orvoshoz!!A nyakiredő nagyon fontos!!


24+2 hkm

2013. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A védőnőnek sem fog tetszeni, hogy nincs róla adat. Menj nyugodtan vissza, és mond meg, hogy ez lemaradt és neked kell a pontos érték vagy hogy megfelelő tartományba esik-e.
2013. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szinte a vizsgálat célja az, ami lemaradt... nem egészen normális a szonográfus, aki csinálta az UH-t.

Nagyon fontos dolog, mindkét terhességnél ráírták, sőt, még az orrcsont meglétét is.

2013. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne úgy keresd a papíron, hogy nyaki redő, hanem azt szokták írni, hogy NT. Ha ez nincs rajta, akkor tényleg menj vissza a dokihoz, vagy egy másikhoz.
2013. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rajta kéne lennie. Nálam sem vitték túlzásba, de a CRL, a nyaki redő (NT) és a BPD szerepel rajta.
2013. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy sincs rajta, hogy NT vagy NUCHA? Akkor feltétlen menj el még egyszer!
2013. jan. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!