Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hét körüli kismamák hogy...

14 hét körüli kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szombaton töltöm a 13. hetemet és nagyon ritkán jön rám hányinger de akkor hányok is ( 1-2 hetente max 1szer),a derekam már a kezdettől fogva fáj és állandóan álmos fáradt vagyok :)
2013. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is álmos vagyok, meg állandóan éhes, most meg fáj a hasam a sok kajától :(

Vegyesen reagál a szervezetem..... :(


Hát nekem vérnyomás gondjaim vannak 90/50 a vérnyomásom sokszor sajna. 3-szor hánytam eddig remélem nem lesz több ilyen jellegű gondok. Dolgozok én is fáradt vagyok nagyon:(

2013. jan. 17. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
fáradtan és éhesen... :(
2013. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cavalli ***** válasza:
13 hetes vagyok. Én pl kirobbanó formában vagyok. Az elején viszont én is nagyon fáradt voltam. Nő a hasam nagyok a cickóim , ez ami nagyon zavar :D
2013. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én épp ma léptem a 14. hétbe.

Azt vettem észre, hogy nálam most jön ki a fáradság. Az utóbbi napokban 9-kor már aludtam.

Ja, és a kezdeti állandó éhségérzet is mintha kezdene visszajönni! :( Ennek nagyon nem örülök, mert igencsak vigyáznom kellene.

Amúgy szerencsére egyszer sem hánytam, remélem most már nem is fogok. :)

A pocakom nekem is nő, most már hanyattfekvésnél is domborodik! :)

2013. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!