Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamák hogy vagytok...

29 hetes kismamák hogy vagytok? Mekkora a pocitok átmérője? Keményedés van? Mennyire vagytok készen a baba ruháival?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! én szombaton töltöm a 29. hetet. alvással vannak gondjaim, sehogy se kényelmes, sokat fáj a derekam, keményedik is a poci többször egy nap és megvolt az első jóslófájásom is. átmérőt nem mértem mostanában. eddig mindig azzal büszkélkedtem, hogy én nem híztam szinte semmit, erre mostanában olyan étvágyam van és fel is szaladt néhány kiló...babaruhákat rokonoktól kaptunk, babakocsi, babahordozó van :)

és te hogy vagy?

2013. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szinte semmi panaszom sincs tudok aludni, nem keményedek, nincsenek josloim.

Igaz mostanába örülnék ha az étvágyam ne lenne ekkora eddig 8 kg-t hiztam.

Pocim már szép nagy ha pontosan mértem 124 cm.

Megvettünk minden ruhát és mindent amit szerettem volna!

2013. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok és a köldöknél 98cm a hasam.

van már pár dolog amit megvettünk,holnap megyünk kiságyért,és babakocsiért. de még kell venni pár cuccot..pl kiskád..ágynemű még 1-2 kisruha.

2013. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Én is jól vagyok sajnos nekem is sokat keményedik a pociim:(de nem vészes.Baba ruhák nekem is minden megvan csak nem tudom mikor kezdjem el kimosni őket.Hasam köldöknél mérve 105cm.Sajnos az alvás nekem sem megy sehogy sem jó.Jövő hét szerdán megyek ultrahangra már alig várom hogy lássam a pocilakót:)))))Ja és Márknak fogják hívni.Kívánok nektek probléma mentes kelllemes babavárást,és könnyű szülést :)

2013. jan. 10. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

sziasztok! én csütörtökön töltöttem a 29. hetet. a hasam most mértem meg,119 cm,ha jól mértem. keményedni még sosem keményedtem. babaruhát eddig csak párat vettünk,néhány hosszú újjú felső volt leárazva a kikben. azon kívül kaptunk szinte mindent. kiságyunk már meg van, két komódunk is van,az egyik a pelenkázós lesz, kádat is kapunk a napokban, a szobát most festjük a hétvégén. még babakocsit kell venni,de sztem azzal már akkor is ráérünk,ha kint van a lurkó,meg egy hordozókendőt szeretnék. kb sztem ennyi,amit be fogunk szerezni. no meg persze a sok apróság kell még: gyógyszertári lomok, pelenka külső (moshatózni funk),és még ki tudja mi az,amire nem gondoltunk!

derekam az szörnyű,pláne ha sokat kell hajolgatni,egyébként jól vagyok,jól viselem! imádom,ha mocorog! :)

2013. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor neked nagy pocid van:))) nekem mostanában sokat szúr a melkasomba nehezem kapok sajnos levegőt,de én is imádom mikor mocorog!:)))))
2013. jan. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!