Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hetes kismamik, hogy vagytok?

23. hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szia.én 24hetes vagyok.hétfőn leszek 25hetes:) megvagyunk.és ti? fiú lessz vagy kislány? nekem kislány:)
2013. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 23+5 vagyok.

Kicsit fáradékony vagyok, nehezebben alszom, egyébként különösebb gondom nincs. A székrekedést karbantartom az aszalt szilvával (bár már nagyon utálom az ízét), a gyomorsavam szerencsére alábbhagyott, a magnéziumtól a hasam sem feszül annyira. Elvileg ez a terhesség legjobb korszaka, úgyhogy örülök, hogy csak ilyen kevés problémám van.

2013. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1válaszoló vok. nekem keményedik a hasam szedek rá magnéziumot. én is fáradékony vagyok egésznap aludnék:)
2013. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem is keményedik a pocim én magnosolvot szedek rá, rengeteg magnézium van benne, van mikor 2 is lecsúszik egy nap.

Nekem is van néha székrekedés,de nekem a kivi segít(orvos ajánlotta). Nekem kislány lesz, ha nem kukacosodik ki :P

2013. jan. 18. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a témához kapcsolódik szorosan de megkérdezem mert látom hogy hasonlókat írtok. Én 20 hetes vagyok és tegnap éjjel arra ébredtem hogy keményedett nagyon a hasam..nagyon megílyedtem mert azt hallottam az nem jó..de ti is írjátok ..elkezdtem szedni újra a magne B6-ot de abban úgy hallottam kevés a magnézium ami a keményedés ellen nagyon jó...mit tegyek? normális hogy már hozzátok képest korán érzem a keményedést? Köszi a válasz
2013. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a témához kapcsolódik szorosan de megkérdezem mert látom hogy hasonlókat írtok. Én 20 hetes vagyok és tegnap éjjel arra ébredtem hogy keményedett nagyon a hasam..nagyon megílyedtem mert azt hallottam az nem jó..de ti is írjátok ..elkezdtem szedni újra a magne B6-ot de abban úgy hallottam kevés a magnézium ami a keményedés

ellen nagyon jó...mit tegyek? normális hogy már hozzátok képest korán érzem a keményedést? Köszi a választ előre is!

2013. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, én a 18. héttől keményedek, most vagyok 23 hetes, ne magne B6-ot szedj, mert abba alig van magnézium. Én magnosolv-ot ajánlok, nekem az vált be.
2013. jan. 18. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Megnyugtattál!
2013. jan. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!