Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismamik hogy vagytok...

23 hetes kismamik hogy vagytok? Hanyadik baba? Mikor mentek orvoshoz? Esetleg kistarcsán szül valaki május elején?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szültél már Kistarcsán? v első baba lesz? Ha még nem, szívesen mesélek róla.
2013. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ma vagyok 22+3 hetes.Köszönöm kérdésed,a körülményekhez képest jól vagyunk.Leszámítva az állandó erős szívdobogást amitől rosszul vagyok,az állandó fáradtság érzést,a légszomjat éjszakánként,az ujj és a kézfej dagadást,a rossz étvágyat(bármit eszek 1 óra múlva jönne vissza,semmi nem esik jól),és a hízást(sajnos már 8 kiló plusz van rajtam).Ezeket leszámítva jól vagyunk,a kisfiam minden nap mocorog :) Első baba lesz egyébként.Majd keddhez egy hétre megyünk 24 hetesen Uh-ra,aztán 26 hetesen pedig megyünk 4D-re :) Már nagyon várom én is és a férjem is :) Én Miskolcon fogok szülni a Semmelweis Kórházban,ha csak hamarabb ki nem akar majd bújni a babám,mert a 34. hét előtt születendő babákat csak a Megyei Kórházban tudják fogadni. Én május 2-re vagyok kiírva,aztán vagy hamarabb jön,vagy nem :) De mivel apás szülést szeretnénk,ezért abban bízunk,hogy a 39. héttől a 41. hétig bezárólag fog jönni,mert ebben az intervallumban lesz itthon apa szabin :)

2013. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen szültem már 2 szer de az már 5 éve lesz

de azért jó lenne ha mesélnél jó beszélgetni valakivel

a mősodik válaszoloval együtt érzek minden meg van nálunk is kivéve a dagadások a kézen

2013. jan. 4. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagyok egyedül :)

Csak ha már most is légszomjunk van,akkor mi lesz később amikor a méhünk teteje már a tüdőnkbe fog járni?! :D


2-es voltam :)

2013. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom van két kislányom egyikkel semvolt könnyű de ez már most a csúcson van
2013. jan. 4. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Érdekes, nekem semmi rossz nem volta terhességemben. Se rosszullétek, (talán összesen 2-3hét volt a fáradság), se komoly hízás, se fájdalmak, se nehéz szülés (5óra alatt megvolt), tényleg tökéletes, csodálatos volt , mégis úgy érzem, h nem vágyok újra terhesnek lenni.

Remélem,ez azért elmúlik pár éven belül. Jó volna egy kistesó majd.

2013. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok:

nekem vannak problémák,és ki tudja,hogy mik jönnek még,de én már most is ki merem jelenteni,hogy lesz kis tesó!!Bár első baba lesz,és még fogalmam sincs,hogy milyen lesz a szülés,akkor jelen pill a szülőágyon biztos azt fogom mondani,hogy ide többet nem fekszem,de utána biztos,hogy el fog múlni ez az érzés,és akarni fogok majd szülés után is másikat :) Persze csak 3-4 év múlva. :) Ja és a hátfájást kihagytam,mert az is fáj egyre jobban már hetek óta.De megpróbálok ezekkel együtt élni,és nem észre venni.Jah és kezdek már savasodni is. :/

2013. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!