Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéz zsibbadása! Normális?...

Kéz zsibbadása! Normális? Szinte egész nap zsibbad a kezem, az ujjaim. A vérnyomásom alacsony. Mitől lehet? 33hkm

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a baba elnyom egy ideget és attól.Nekem is volt,sőt,volt hogy az egész bal oldalam le volt zsibbadva.Nekem anno ezt mondta a védőnő.
2013. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jol irta az elozo, de a terhesseg szovodmenye lehet a carpalis alagútszindróma is, ami sajnos csak szules utan mulik el, ha a hormonok kiurultek.
2013. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a víz miatt is lehet. Én nagyon vizes vagyok és akkor szokott zsibbadni mindenem amikor földagad.
2013. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vizesedés miatt.nekem a 32. héten kezdödött,elöször az ujjam vége zsibbadt,és ahogy vizesedtem,mindenem,a végén aludni se tudtam mert fájt,annyira be volt dagadva...bokacsontomat nem láttam,csak szülés után 3 héttel kb.
2013. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vizesedés miatt volt,30 hetesen kezdődött kb..nem éreztem az ujjaimat,nem tudtam fogni.
2013. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, alacsony vérnyomás mellett, én sem tudtam fogni. Volt hogy az egész karom zsibbadt éjszaka, és nem az amelyiken feküdtem. Nekem szülés után kb egy hónapig még megvolt, fokozatosan múlt el. Kicsit érdekes volt így pelenkázni, de megoldottam :)
2013. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint ez elég gyakori, így a terhesség vége felé.

Szerintem nálam nem nagyon van vizesedés, a bokám teljesen vékony, látszik a csontom is...

Csak a kezem zsibbad, főleg az ujjaim, és szinte folyamatosan, pl mikor telefonálok és tartom a telefont a kezemben, na olyankor mindig.

Jövő héten kedden megyek majd dokihoz és majd megkérdezem, kíváncsi vagyok mit mond.

2013. jan. 18. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő erre azt mondta,hogy kerüljem a sótartalmú ételeket,ne nagyon sózzak.Bevált :) azóta csak ritkán zsibbadok.
2013. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elöször nekem is a kezemen volt,ekkor még nem vizesedtem.és utána szépen észrevétlenül dagadt be mindenem.

Kórházban is voltam miatta,hiába adták a sómentes ételeket,semmit sem használt...

2013. jan. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!