Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsonyabb vagyok és fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsonyabb vagyok és fiatalabbnak nézek ki mint ami vagyok, már lassan úgyérzem, ez megpecsételi az egész életem. :\ tényleg ennyit számít vagy csak én magyaráztam volna be magamnak?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, és már jóideje nagyon nyomaszt a külsőm.. azt mondják nem nézek ki rosszul meg helyes vagyok meg ilyenek, de bőven alacsonyabb vagyok az átlagnál (165 cm körül) és ugyérzem hogy emiatt gyakorlatilag eleve esélytelen vagyok a barátnőkeresésben.. :\ járok bulizni meg élek társasági életet, és szerintem, (meg mások szerint is) jóarc vagyok jó humorérzék meg minden, lehet velem dumálni értelmesen is meg nemis :D.. és rettentő nyomasztó hogy ez az egyetlen tulajdonság miatt ennyire "lenéznek" vagy nem is tudom mi lenne a jó kifejezés rá.. :\
2011. dec. 28. 02:32
1 2
 1/16 Inkog Nito ***** válasza:
Én meg magas vagyok és vékony,ezzel meg én érzem magam sokszor kínosan.Szerintem ez még rosszabb mintha alacsonyabb lennék.El kell fogadni,ezt osztotta a gép.
2011. dec. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

most hazudhatnék,de minek.

igen a testi adottságok számítanak,főleg ha a magasságról és a f@szméretről van szó.

másban hajlandóak a csajok megalkudni,pl nagy az orrod,kopaszodsz,de a fenti kettő alap mindnél.


ez nem azt jelenti,hogy add fel,csak annyit,hogy szűkebb a kereted amiből válogathatsz.

2011. dec. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azzal semmi gond nincs hogy szükebb a keret. ez teljese egyértelmü és tisztában is vagyok vele.. elve nem is probalkoznék olyan csajnál aki magasabb nálam, mert én érezném magam szarul.. de az alacsony csajoknak se kell alacsony srác.. és ez nagyon lelombozó :\
2011. dec. 28. 02:58
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Én is csak 165cm magas é 53kg vagyok.


Nem lepődtök meg, de még egy lánynak sem kellettem, így hiába minden próbálkozásom nem volt még barátnőm sem.


De leszarom a lányokat, ha ők is így állnak hozzám hát én is így hozzájuk, elkezdek küzdeni, hogy legye pénzem, legyek valaki és inkább prostikra költöm a pénzem.


Akik meg lekoptattak majd nagyot fognak koppanni a jövőben, ha nálam próbálkoznak.


22/F

2011. dec. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Inkog Nito ***** válasza:
Én olyan 190-195cm között vagyok,nem igazán mértem még a magasságom egy ideje.Engem néha komolyan zavar hogy ilyen magas vagyok.Mondjuk nem is tudok hízni,szóval röhej az egész.Gyúrd ki magad azt szeretik.
2011. dec. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

fogadd el magad, ez nagyon fontos, enélkül nem lehetsz boldog!

21f

2011. dec. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
azzal nincsbaj, én magamat elfogadom (igen egy kis gyurma rámférne, biztosan segitene valamit, és tervbe is van véve) csak nagyon demoralizáló hogy ezért kevesebbnek kell éreznem magam..
2011. dec. 28. 03:11
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 03:08


figyu én már elfogadtam magam, de a lányok nem fogadtak el ez a baj!!


akárhány lánynál próbálkoztam mind a magasságom miatt dobott szinte!!! :/

2011. dec. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha dobott?

Ezek szerint nem szeretitek magatokat, ha szeretnétek nem éreznétek magatokat kevesebbnek ha elutasít valaki, függtök mások ítéletétől.

Aki szereti magát és elfogadja azt nem zavarja ha valakiknek nem tetszik.Szóval ez a kulcs.

21f

2011. dec. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos így van, 175 cm alatt csak akkor van esélyed becsajozni, ha baromi jóképű vagy, v sok pénzed van. A lányok egyszerűen ennyire felszínesek.
2011. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!