Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött babának használhatok...

Újszülött babának használhatok Babylove zöld törlőkendőt? Van egy csomag fehér pampers sensitivem, a kórházba szándékozom vinni, de utána átválthatok a babylovera?

Figyelt kérdés

#Babylove #törlőlkendő
2013. jan. 18. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny rá a bőre, azt úgyis észre fogod venni. Amég nem csípi ki neki, addig bátran használhatod.
2013. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én utáltam a babylovet-ot, nagyon "száraz"!
2013. jan. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már miért ne?

Mi az elejétől használtunk Budgetes, Pennys, Tescos törlőkendőt, mivel ezek az olcsók.

2013. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem lesz kiütéses a popsija tőle, akkor nyugodtan. Én szülés elött TESCOSAT, huggiest vettem. Persze ajándékba pampers sensitivet meg neogranormont kaptunk. De én mindig nézem, melyik akciós a tescoban vagy az auchanban,és abból veszek 1-1 csomaggal. Msot nemrég pl 300 ft volt a neogranormon, így abból vettem 5 csomaggal.

De imádom még a huggiest is,amin ilyen szinees tappancsok vannak,de az 550 ft amikor nincs akcióban:(

2013. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. De amúgy ajánlom figyelmedbe ezt is:


[link]

2013. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!