Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki érzett már korai baba...

Ki érzett már korai baba mozgást úgy 12-14 hetes terhesség között? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bár eléggé lehurrogják azokat amamákat akik azt állítják ez idő tájt még egyáltalán nem érezhető semmi. A semmi nekem erős kifejezés, de én se konkrét babamozgásrol beszélek mint például a rugásrol hisz lehetetlen elég picik ahoz a végtagok hogy ez a hasfalon érezhető legyen...de vannak apro rezzenetek buborékolások amiket ténylegesen a baba okoz:)'3 hetes kismama
2013. jan. 18. 21:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat: 13 hetes kismama* :)
2013. jan. 18. 21:31
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

3 hetesen tuti nem. A árom ehtest amugy hoyg érted rendesen a 40 hétből(mert akkor még csak most kezd beágyazódni) vagy azóta tudod. vagy nem hónaposat akartál írni?

Egyébként egyik barátnőm érzett a 12 hét körül már valamit, elve sokat olvasott ilyen teremtsünk kapcsolatot a magzatunkkal könyveket. AZóta is állítja hogy akkor már a babát érezte.

2013. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Én a 3. gyerkőccel éreztem határozott mozgást a 15. héten.Nagyon meglepődtem, mert csak pár héttel korábban tudtam meg, hogy egyáltalán terhes vagyok.Nagyon nem akartam őt, mert nem volt betervezve, éppen fogyókúrás teák hadát ittam meg, hogy még az előző terhesség nyomait eltüntessem és spirálom is volt.Mégis teherbe estem. :(
2013. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%
első baba, a 12. hét legvégén járok és még nem érzek, se "buborékolást", se finom érintést, se cirógatást... nem hallottam még senkitól, h a 14 hét előtt észlelt volna bármit - nekem is hihetetlen kicsit, h ez lehetséges
2013. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
3. babám. Éppen ma éreztem először:) Nekem is fura, de tudom mit kell éreznem:) 13+3 hetes vagyok
2013. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem 13-15hétig voltak olyanok mintha belsőbizsergetésem lenne. Mai napig nem tudom biztosra hogy a picit éreztem vagy sem.
2013. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
ENgem is hülyének néztek, de érztem az első babámat is 14 hetesen, az ikreket meg 13 hetesen. Tuti hogy az volt mindkétszer.
2013. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Engem is mindig lehurrognak de én is éreztem 13 hetesen 1-2 apróbb mozgást. Attól mert valaki nem érzi még olyan korán, az nem jelenti azt, hogy lehetetlen!
2013. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Első babás vagyok és a 12. héten éreztem már, persze nem híresztelem, mert furcsán néznek rád aztán, de azóta is néha-néha hasonlókat érzek, amit előtte soha, most 15 hetes vagyok.
2013. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Az első babámat 20 hetesen éreztem először, addig semmit. Ha olyat olvastam , hogy valaki már ilyen nagyon korán érzi, hülyének néztem, gondolván, hogy a pár centis baba mozgását, amit ráadásul magzatvíz, burok stb. vesz körül, lehetetlen.

Aztán jött a második baba. 13 hetesen ültem a vonaton, és megmozdult, határozottan éreztem. Attól a naptól kezdve minden nap éreztem őt, mindig ugyanazon a helyen. 15 heetesen már határozottan rúgások voltak, 16. héten apa is érezte, ha rátette a hasát a kezemre. (azóta magamat érzem hülyének, hogy hogy nem éreztem én mindezt az első babánál ilyen sokáig.)

2013. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!