Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt miért nem...

Terhesség alatt miért nem ajánlott hanyatt feküdni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A méh közvetlenül ránehezedik a hasfal hátsó részén futó visszerekre és azokat összenyomva az alsó végtagok, későbbi terhességben a lepény felőli keringést is rontani tudja.
2013. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
ez hülyeség. Mièrt ne feküdhetnél hanyatt. A bal oldaladon a legelőnyösebb a vérkeringés miatt, de nyugodtan feküdj úgy ahogy kényelmes.
2013. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert pár napig kórházban voltam és rámszóltak, hogy feküdjek az oldalamra. Pedig kényelmes lenne háton.

Ja és sajnos általában minden reggel a hátamon ébredek:(

2013. jan. 19. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezt az orvosom mondta. Illetve oxigènhiàny is fellèphet,mivel olyankor a mèh rànehezedik arra ami az oxigènt szàllìtja. Kedves màsodik,nèzz utàna nyugodtan. Èn is feküdtem hàton,de figyeltem arra hogy csak rövid ideig legyek ìgy.
2013. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!ha majd sor kerul az nst vizsgálatra,mindig az oldaladra fekudjél,mer a babonak igy a legjobb!én is sokszor hanyatt fekudtem,de a picurka ugy is jelezz ha valami nem tetszik neki:),picikém nem szerette ha bal oldalamra fordultam!
2013. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert csökken a méh vérellátása.

Én sem szoktam ugy feküdni, mert a babám utálja :) Rendszerint kirugja a hasam.

2013. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. jan. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!