Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok, és nem tudok...

12 hetes vagyok, és nem tudok a jobb oldalamra feküdni, mert a csípőm jobb oldala lezsibbad,1-2 napja már akkor is ha nem fekszek mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek dokihoz a 12 hetes ultrahangra és meg fogom tőle is kérdezni, de addig is várom a válaszokat, hátha más is járt így...


Egyébként pontosítok: ahogy lefekszek az oldalamra, akkor a combtő és csípő rész kezd zsibbadni... Nem nyomom el semmivel, már napok óta érzem, és most már le se kell feküdnöm és zsibbad...



2013. jan. 18. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
méhfüggesztő szalagok megnyúlnak, vagy a magzat nyomja az eret, a bal oldaladra érdemes inkább feküdni
2013. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
100%
ez sajnos normális, nekem a kezeim zsibbadtak éjszakánként, néha nappal is.
2013. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól van akkor megnyugodtam :D Olyan furcsaságok jönnek elő terhesség alatt :) Köszönöm
2013. jan. 18. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én 14 hetes vagyok, és épp a napokban lettem figyelmes erre. :( Éjjel arra ébredtem, a jobb oldalamon fekve, hogy ahol te is mondod, szinte fáj annyira elzsibbadt. :( nagyon kellemetlen volt.

Úgy enyhült a dolog, hogy átfordultam a bal oldalamra és felhúztam a lábam.

Tényleg nem egy jó élmény. Azóta figyelek, hogy ha a jobb oldalamon fekszem is, ne sokáig tegyem.

Azért megnyugtató, hogy mással is van ilyen. Már azt hittem, valami érszükületem lehet. (remélem tényleg "csak" a terhesség miatt van)

2013. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Csatlakozom: Én 11 hetes vagyok. Nekem is pont a jobb csípőm és combom zsibbad el. Ez második terhességem, az elsőnél még rosszabb volt a helyzet.

Kitartást és jó babavárást!:-)

2013. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D Tényleg nagyon fura ez a terhesség, nekem még ez az első baba, de már most nagyon sok új dologgal találkoztam, és eddig mindenre azt monda a dokim, hogy normális, belefér... :D

Tuti, hogy most is ezt fogja, de azért majd jelzem :D

2013. jan. 18. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!