Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vannak ezek az álmok,...

Miért vannak ezek az álmok, és ezek az érzések?

Figyelt kérdés

sokszor álmodom arról hogy gyermekünk születik.és hogy őt neveljük stb..

van egy pici hasam nem vagyok vékony, de van hasam:D és néha mikor meglátom azt hiszem hirtelen hogy terhes vagyok, és eddig dohányoztam de mióta ezt érzem volt olyan nap mikor egész nap úgy éreztem magam mintha terhes lennék és nem cigiztem meg semmi olyan ami káros lenne a babának..meg mikor mentem vásárolni a tescoba szülőkkel én mindig vittem magammal külön kosarat és volt nálam zsebpénz amit össze gyüjtöttem és olyan érzésem volt mintha anya lennék és most vásárolnék a családnak...nem tudom hogy ez valamilyen betegség lenne vagy jel lenne valaminek de nem biztos hogy nem vagyok terhes:D :)


17/L



2013. jan. 19. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha eljön az ideje gyakorolhatod eleget,és akkor teljesen élesben fogod csinálni!
2013. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem értetted a kéárdést?? azt szeretném tudni hogy miért gondolok, álmodok ilyeneket?
2013. jan. 19. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb így kezdődik az álterhesség... pszichológust javasolnék, míg nem okoz hormonproblémát!
2013. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy olyan változás állhatott az életedbe, aminek a hatására foglalkoztat a terhesség.
2013. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát van barátom és komolyra fordítottuk a kapcsolatunkat..( úgy értem hogy lefeküdtünk egymással)
2013. jan. 19. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem a mentális egészség témakörbe szerettél volna írni... Mi kismamák vagyunk igaziból, nem pszichológusok.
2013. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem tetszik, hogy 17 évesen ilyen erősek az anyai ösztöneid, még ha nem is élesben. Szerintem nem betegség, csak egyfajta szerepjáték - magadnak, magaddal. Nincs ebben semmi különös, mindenki képzel el szituációkat, csak nem meri bevallani, aki meg bevallja, azt meg lehülyézi.

Az igazi anyasággal azért még várj kicsit, előbb legyetek még egy ideig gondtalan fiatalok.

2013. jan. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!