Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek könnyű szülései voltak...

Akinek könnyű szülései voltak eddig az a haramdik babát is könnyen szülte?

Figyelt kérdés
Első 4. óra második 1.óra
2013. jan. 19. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Nekem az első 18 óra, a második 6 óra volt. Kíváncsi leszek a harmadikra:)


24hkm.

2013. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én igen.
2013. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen!Nagyon könnyen.Az első kettő viszont nagyon kemény volt. :)
2013. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mind a 3at 2,5ora alatt szültem oxitocinal a 2kisebb ök vágás varrat nélkül lettek meg:)
2013. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mind a hármat kb 2 órán belül szültem meg.Bio szülés volt ahogy a dokik mondanák.És a két kicsit gátvédelemmel.
2013. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első nekem is 4 óra volt, utána az összes többi (2., 3., 4. és 5.) másfél óra. De csak orvosilag mondanám könnyűnek (mert beavatkozás mentes, gyors szülések voltak), de baromi fájdalmasak voltak. Ha a második babád egy óra alatt megvolt, nagy valószínűséggel a harmadik is könnyen fog menni!
2013. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.baba 3,5óra

2, baba 45perc

3. baba 1óra 55perc.

MIndhármmal szülőszobán repesztettek burkot, addig csak tágultam minimális fájásokkal.

Utolsónál nem volt fájásom, de már bő 3ujjyni volt a méhszáj, ezért mondta a doki, hogy jó- tovább ne várjunk, fáradjak be a szülőszobára. És miután megrepesztették a burkot 1óra telt el, mire lett fájás és lett benne rendszer. Onnantól még egy szűk órácsaka, mire babuci kint volt.

Az első nagyon fájt, mert kaptam oxit és gátmtszés is volt, a második harmadik alig fájt. 2-3-nál nem volt infúzió és gátmetszés sem.

Szóval igazán könnyű, jó élmény, szép emlék mindhárom szülésem, főleg az 2. és 3.

MÉg annyi, hogy az első után nem fájt egyátalán a méhösszehúzódás szülés után, viszont 2-3. alkalommal iszonúan fájt- ahhoz képest, hogy a szülés alig fájt- itt már fájdalomcsillapítót is kértem. Nekem durvább volt, mint a szülés, bár annyira nem érdekelt, mert a bébik ott feküdtek mellettem feledtették azért a fájdalmakat! :))

2013. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A szülés után folytatódott a "vajúdás". Öt szülés után azt mondhatom: minél többedik szülés, annál durvábbak a szülés utáni fájások. De valóban, ilyenkor már ott a baba, így ki lehet bírni!

6-os válaszoló

2013. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!