Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortol érzitek...

Hány hetes kortol érzitek rendszeresen a babátokat? 21hetesen csak egyszer egyszer érzem hogy mogozdul, naponta 2-3alkalommal, mikor lesz ez rendszeres?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno a 23. héttől lett rendszeres, de onnantól olyannyira, hogy minden nap mindig ugyanakkor lendült be, sőt, most 8 hónapos, de a reggeli belendülés a mai napig tart. Születésétől kezdve hatkor-fél hétkor kel, és már a pocakban is akkor mozdult először reggelente. :) Lesz az rendszeres hamarosan, sőt, pár hét és azt érzed majd, hogy a torkodat rugdossa. :)
2013. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mikor érezted először?
2013. jan. 20. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. héten egy keményedéssel kezdődött. Kentem a pocim és utána a köldödöm mellett bekeményedett. De ekkor még csak olyat éreztem, mintha egy ideg ugrálna... aztán újév után (19 hét) vezetés közben két határozott ugrálás volt, akkor 100%-ig biztos voltam, hogy a baba az :)

Most 20+5 vagyok és naponta 4-5 alkalommal érzem. Főleg az édes ízekre pörög be :) Próbáld ki :) Pl: forró csoki:)

Remélem segítettem:)

2013. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 14 hetesen éreztem először.
2013. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

24 hetesen éreztem rendszeres a babámat.


31 hkm

2013. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 16+5 hetesen éreztem először,aztán legközelebb 18 hetesen éreztem kb 2-3 napig,és aztán olyan 21. hét óta kezdtem érezni minden nap,először csak gyengén,de azóta már sokat erősödött,és már elég szép nagyokat rúg :)

Első babám lesz :)


24+5 hkm

2013. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!