Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha olyan ételt eszek, ami...

Ha olyan ételt eszek, ami meghajt, attól ugye nem lesz semmi baja a babának, ugye?

Figyelt kérdés
Pudingot ettem, de annyira ízlett, hogy sok lecsúszott belőle. Utána néztem, hogy rá volt írva, nagyobb mennyiség fogyasztása hashajtó hatású. Ugye a baba ettől nem fog belekakilni a magzatvízbe? 33 hetes km.
2013. jan. 20. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az első azt írja, hogy MINDEN baba belekakil a vízbe. Na ez nem igaz! Előfordul ugyan, de akkor már szülni kell! Én még nem hallottam olyat, hogy észrevették, hogy meconium van a vízben és nem indították meg a szülést.
2013. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem vagyok tök tájékozatlan. 3 gyereket szültem már, és amit tudok, azért tudom, mert az orvosom mondta, amikor jóval túlhordtam a harmadik gyerekemet, és befektettek napokkal a szülés előtt.

Akkor ő mondta, hogy nyugodtan utasítsam el az amnioszkópiát, mert felesleges vizsgálat, egyrészt nagyon fájdalmas, másrészt csak 50%-ban ad helyes képet, harmadrészt tök normális, hogy belekakilnak szülés előtt a vízbe.

Lehet, hogy pongyolán fogalmaztam az első hozzászólásban, természetesen én sem úgy gondoltam, hogy 9 hónapig folyamatosan "kakilgat" a magzat, meg azt sem tudom valóban, hogy MINDEGYIK belekakil-e, de szülés előtt már előfordul ez, és még sem kóros. Az orvosom szerint ha indokolttá teszi a víz zavarossága, akkor be is indul a szülés. Az biztos, hogy a magzatvíz vizsgálata nagyon újszerű vizsgálat, és régen sem haltak bele ebbe a babák, hanem megszülettek.

De nem célom tovább vitatkozni, 10-esnek köszönöm.

2013. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kérdező viszont 33 hetes. Messze van még a szüléstől. Az ő babája sehová nem kakil.
2013. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, meg is írtam neki, hogy kutya baja nem lesz a babájának.

Az igaz, hogy azt írtam, "előbb utóbb", valóban, most még nem, én is a végére gondoltam.

2013. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!