Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha első babánál kicsi volt a...

Ha első babánál kicsi volt a pocakod a másodiknál nagyobb lett?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal.

A fiammal a 7. hónapig simán el tudtam volna titkolni, annyira pici volt a pocak.

A lányommal meg már 12 hetesen egyértelműen látszott, és 6 hónapos terhesen volt akkora hasam, mint amekkorával szülni mentem az elsőt:D

2013. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lányommal akkora volt a szülés napján a hasam, mint most 22 hetesen a fiammal.

Én nem tudom mekkora lesz, de nagy az tuti :)

2013. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 kicsi lány 3450g

2 nagy fiú 4150g

3 kicsi lány 3800g


hát nálam mindegyiket el tudtam volna titkolni mert a télikabát alatt elfért a pocak :-)

2013. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. fiú: 3280g, nagyon nagy has

2. fiú: 3710g, nagy has, de sokkal kisebb volt, sokkal könnyebben mozogtam vele

Amúgy általában azt mondják, a második babánál hamarabb meglátszik, mert a hasizmok egyszer már kinyúltak.

De igazán egyéntől függ, szerintem.

2013. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én az első terhességemet kb a 17. hétig simán edugtam, de most már a 10. hétben vagyok és egyérterlműen látszik. első pocakkal is nagy voltam, most félek mekkora leszek. nekem nagyon gyenge a hasizmom mert lusta voltam hasazni mindig is. első baba előtt jártam sokat edzeni és ettől függetlenül nagy volt a pocak. láttam 29 hetes kismamát akinek semmi nem látszott a pocakból, ha nem látom el se hiszem... minenki más, ez van :-) szép babavárást kívánok neked
2013. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lett nagyobb, viszont az elsővel 18. héttől kezdett látszani a hasam, a másodikkal már 10 hetesen kiszúrták.
2013. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukámat mikor menta kórházba szülni haza akarták küldeni olyan kicsi hasa volt velem,öcsémmel nagyon nagy hasa volt,mondjuk azért öcsém több,mint 4 kiló volt 53cm én meg 3250gramm és 51cm.Nekem nagyon kicsi pocim volt a fiammal 36 hetes terhesen az ügyeletes orvosnak nem tűnt fel,kb 6 hónapos volt mikor látszódott egy kicsi pocak,fiam 49cm és 3300gramm volt.Kíváncsi vagyok majd a második babámmal mekkora lesz
2013. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!