Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+3 hetes terhes vagyok a...

26+3 hetes terhes vagyok a magzat méretei:BPD:65mm HC: 232mm AC: 235mm Femur:48 jók ezek a méretek? Nem kicsi egy kicsit a femur és nem nagyobb az AC? Mármint normális?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem jónak tűnik. :)
2010. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A babák ilyenkor már nem egyformán fejlődnek. A neten sok táblázat van, de ha nem egyezik teljesen, attól még nincs baj. És általában a fogamzás időpontja sem ismert, úgyis az utolsó mensitől számolják.

Szerintem ne aggódj egyáltalán, biztosan egy édes, egészséges pici baba fejlődik a pocakodban :)


Egyébként én másfél hét múlva, 26+2-n megyek 4D-re, utólag majd megírom én is ide a méreteket.

2010. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem a 26+6 napos eredményeim a következők:

BPD:72, HC:263, AC:218, FL:52.


én találtam egy tök jópofa táblázatot, valamelyik nap ezzel hasonlítgattam:

[link]

intervallumok is meg vannak adva!

de ha picit eltérő, szerintem az se probléma.

ilyenkor már szerintem elég egyediek vagyunk.

ne izgulj

:)

2010. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Csak 21 éves vagyok és még fogalmam sincs ezekröl a dolgokról, de most megnyugodtam:) egészséges babákat kívánok:)
2010. márc. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!