Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódásos vérzés után...

Beágyazódásos vérzés után mennyi idő múlva mutatható ki a terhesség?

Figyelt kérdés
Január 1.én voltam együtt a párommal.12.-ére várom a mensit,de 7.-én volt pár csepp élénk piros vérzés.Azt hittem előbb megjött,de azóta,2 napja semmi.Itt az oldalon olvastam,hogy van olyan,hogy beágyazódásos vérzés.Ha ez az lett volna,akkor mennyi idő után mutatható ki a terhesség teszttel vagy ultrahangos vizsgálattal?A teherbe esés időpontja január 1. vagy 7.-e lenne?

2013. jan. 9. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szex után 10 nappal van a beágyazódás kb utána 3 nappal rá már végezhető reggeli pisiből teszt de még az nem biztos mutatja a valós eredményt. Ugye rá is van írva sokra h 3 napos terhességet is kimutat na ezt így értik. De én a helyedbe várnék még 1-2 hetet h biztosan a megfelelőt mutassa de amíg nem jön meg a bajod lehet reménykedni h sikerült a baba.

31hkm

2013. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezt nem tudtam,hogy a 3 nap honnan számít.
2013. jan. 9. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!