Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért baloldal, szerintetek...

Miért baloldal, szerintetek van ennek jelentősége?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és valahol azt olvastam mindíg feküdjek a baloldalamon.Néha sokkal kényelmesebben tudok a jobboldalamon feküdni.
2009. aug. 31. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen mindegy, nyugodtan fekhetsz a jobb oldalon!:) Mindenütt azt olvasom, hogy háton nem túl jó aludni a terhes kismamiknak, merthogy főverőér összenyomódik, meg kevesebb oxigén jut a babához.... Én pl. legtöbbször háton aludtam, mert ez volt a legkényelmesebb pozícióm. A babával minden rendben volt, egészségesen született! :)

2009. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Errol itt olvastam nemregiben,hogy talan vesepanngast okoz vagy mar nem is emlekszem mit irtak,de szerintem ugy aludj ahogy neked jo en az elozo terhessegemnel(3 eves a kislanyom) nem is tudtam hogy nem szabad haton aludni vagy szerinted a szuleink tudtak hogy nem szabad,en probalok nem haton de ejjel mindig arra ebredek hogy haton vagyok(30 hetes km)
2009. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.nagyon nehéz megtalálnom azt a pontot ahogy kényelmes párnázom magam itt ott én is arra kelek hogy háton fekszek sokszor alszok a baloldalamon de sztem sincs nagy jelentősége mége egy olyan dolog amivel ijesztgetnek:D Anyukám mindíg azt mondja mikor ilyeneket kérdezek ezt már megint hol olvastad?Ne hidj el mindent amit olvasol.Vese pangás hm lehet benne van a pakliban annyira nem aggódok.
2009. aug. 31. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagy öregek pont azt mondták, ne aludjak a baloldalon, mert így jobban terheli a szívet. Ezen kívül semmi tudományos magyarázatot nem hallottam. A másik oldalról meg tényleg semmit nem tudok. Én mindkét oldalon alszom, attól függ, hol rugdos a baba.
2009. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!