Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs baja a babámnak?

Nincs baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Én nagyon aggódok mert 19hetes vagyok és alig érzem a kicsimet!16 hetes voltam kb mikor először volt fura érzésem a hasamban azóta nem igazán érzem!A héten tudok csak dokihoz menni mert eddig dolgoztam lehet h azért se éreztem mert nem figyeltem rá eléggé?
2009. aug. 31. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 19+2 vagyok. Én nemrég kezdtem el érezni a drágámat, azóta is csak akkor érzem egy kicsit, ha édeset eszem és utána nagyon odafigyelek arra, hogy reagál e. Magzati szívhang-hallgatóval meghallgattam, mert én is aggódni kezdtem, hogy nem mocorog egy-két napig. Olyan hangosan "lubickolt",hogy alig hallottam a szívverését. Ne aggódj! de a doki biztos jobban megtud nyugtatni, mint itt bárki.
2009. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked már most megnyugodtam egy picit!Gondolom én nem figyeltem rá eddig vagy ilyesmi alig várom hogy menjek dokihoz.:-)
2009. aug. 31. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 19 hetes vagyok. Én már elég aktívan érzem. Nyugi, ha alig érzed, akkor érzed hogy mozog, csak nem olyan sűrűn. Tehát mozog, csak biztos nem úgy van fordulva. Szóval szerintem semmi baj. Majd a doki megnyugtat, de addig se idegeskedj, mert nem tesz túl jót. Amikor este lefekszel, akkor figyeld, én akkor érzem általában.
2009. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már 30hetes vagyok,de én is így éreztem ennyi idősen,mint te most.19hetesen nem érzed mindennap még.Én egy kicsit húsis alkat vagyok,és az orvosom is ezt mondta nekem is.A 21héttől pedig mindennap érzem,igaz most sem egyformán.Valamikor intenzívebb a babám,valamikor meg kimondottan figyelem,hogy mozog-e.Nagyon jó érzés.Boldog babavárást kívánok .
2009. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19 hetesen nekem sem mozgott állandóan a pici,legalábbis nem éreztem.Holnap töltöm a 26. hetet,de most is egyik nap mozgékonyabb,másik nap lustikább.Nekik sem egyforma minden nap.
2009. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna a kérdést! 16. hét óta érzem, utána meg azt hittem, hogy mégsem. Erre tegnap este olyan boxolásba kezdett, még a páromnak is rugott párat. 4-5 erősebb rugás lehetett, jól kivehetően érződött.


Ne aggódj, én is van, hogy napokig alig érzem

18+4 hetes

2009. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!