Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok. Már...

35 hetes terhes vagyok. Már számolom vissza a napokat a kiírtig. Más is van/volt így?

Figyelt kérdés

egyszerre tűnik még távolinak, és közelinek a szülés. várom is meg nem is. teljesen kuszák az érzéseim a szüléssel/babázással kapcsolatban.

érdekelne, hogy más is érez/érzett így?

február 27. a kiírt napunk egyébként.


2013. jan. 21. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem február 23 remélem hamarabb jön a baba:D

várom nagyon nagyon várom második baba

ö is kislány. másra nem vágyom minthogy a karjaimba legyen ö is éa a nagyobbik lányom is

mennyi a méhszájértéked?

nekem 2000 res volt pár hete de remélem jövö héten kiderül hogy nyilok

mert az elsö babaát tulhordtam

2013. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én is feb.27.-ére vagyok kiírva. Kisfiam lesz, és van egy 3 és fél éves kislányom))

Én is várom már hogy meglegyen, habár most félek is tőle már tudom mi vár rám...


Már nagyon nehéz, ráadásul eléggé köhögök elkaptam vmi nyavalyát a lánykától. A felső szintet festették takarítás fele még vár.


Kitartást a végére!

2013. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

múlthónapban voltam dokinál, akkor még teljesen zárt voltam, most szerdán megyek majd megint, kíváncsi vagyok, hogy nyíltam e azóta, mert voltak furcsa érzések a hüvelyemben, nem is tudom mihez hasonlítani. de lehet, hogy csak a baba nyomott valami ideget. szerdán kiderül :)

nekem is kislány lesz, első baba.

párom már nagyon be van sózva, nagyon várja már a kislánya érkezését.

2013. jan. 21. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ez teljesen természetes! Én 4x csináltam ezt végig. Lassan az áldott állapot helyett a terhesség veszi át a szerepet, minden apró rezzenés már gyanús, itt fáj, ott fáj, piszkosul várod, hogy milyen lesz majd a szülés megindulásának az első jele, észre fogod-e venni, milyen lesz az első találkozás, jó édesanya leszel-e....stb

Talán mondhatom azt, hogy minden várandós nő átéli ezt. És nem 1x, hanem akár többször is. De megnyugtatlak, minden úgy fog történni, ahogy az a legjobb lesz Nektek! Hamarosan eljön a NAGY NAP. Tombolnak a hormonok, egyszer sírsz, máskor nevetsz ugyan azon és nem érted, hogy most mi a "bajod". Holott semmi. Ennek így kell lennie. Van akinél nem jön ez elő ennyire, van aki nem tud uralkodni az érzésein. Én a 3. gyermekem születése után kb 1 hétig egyfolytában bőgtem. Azt gondoltam, hogy agyamra ment a szülés, de megnyugtattak, hogy nem. Most így reagált a szervezetem. A 4. után pedig határtalan boldogság ragadott el. az első kettőnél pedig szimplán "csak" örültem. Az én véleményem az, hogy (egészséges kereteken belül) bármit is érzel, az teljesen normális.


Nagyon boldog (még hátra lévő) babavárást és nagyon könnyű szülést kívánok!

2013. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vagyok 39 hetes, úgyhogy elméletileg egy hét, és "itt a gólya" :) de így is olyan, mintha még éveket kellene várni.

Ez már valóban a terhes állapot, amikor még az is nehezedre esik, hogy elindulj pisilni, pedig már alig bírod tartani. Közben meg annyi mindent csinálnál. Már úgy vagyok vele, hogy nem akarom kímélni magam, hátha beindul, de közben meg félek is, hogy mi van, ha tényleg. Első babás vagyok, úgyhogy fogalmam sincs, hogy mire vállalkoztam, de mostmár nagyon gyötör a kíváncsiság. És főleg azért, mert már szeretném mielőbb látni a kislányom. A 36. hétig féltem a szüléstől, azt gondoltam, nem vagyok én minderre felkészülve, de azóta, hogy betöltöttem, csak a pillanatot várom, hogy megpillantsam a kicsikét.

Már a párom is izgatott, ha a hasamhoz kapok, egyből nézi, hogy miért... :) Nagyon édes!

Nekem egyébként a 23. hét óta C2000-es az értékem, és be is van fordulva azóta a baba, és semmi jele annak, hogy előbb jönne a kiírtnál!

Na, kitartást mindenkinek! :)

2013. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! 35+3hetes vagyok! 34hetesen megindult a szülés voltam kórházban 3napot azóta áll az idő! Egy ujjnyira nyitva a belső méhszájam és egyszerűen addig még fel se tűnt hogy még 6hét de ott mellettem vajudott mindenki aztán sorban szültek hát már kész vagyok! Már nagyon "terhes" a terhesség! Tudom hülyeség meg még korai de akkor is jobb lenne ha már kijönne! Apával nézzük a kiságyat hogy jajj majd ha benne lesz! Mostmár tényleg nincs sok idő valahogy csak eltelik! Kitartást és boldog babavárást:-)
2013. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!