Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem 2011. nov.5. volt az...

Nekem 2011. nov.5. volt az utolsó menstruációm. Ha attól a héttől számolom 14 hetes vagyok. 15. De a doki az ultrahangon eggyel többet mond. Lehetséges hogy a menstruációmkor már egy hetes terhes voltam?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert akkor harom hettel kellene tobbet mondania a dokinak.

Ha eddig minden uh-n egy hettel nagyobb volt a baba, akkor az annyit jelent, hogy nem a mensitol szamitott 14. nap kornyeken volt peteeresed, hanem egy hettel korabban, 7. nap kornyeken.

Ha a mensid idejen mar egy hetes terhes lettel volna, akkor harom hetnyi elteres lenne pluszban a 14 hethez kepest.

Ezutan egyebkent lehetnek meg durvabb elteresek, most mar ne vedd figyelembe az uh-s tippelt terhessegi kort, mert a 14. het utan mar ossze-vissza fejlodnek a babak, kiutkoznek a genetikai meretbeli elteresek, a mehlepenyek is maskepp taplalhatjak a babakat, mas allapotban vannak az erek, stb. Szoval mar boven lehet ezutan meg nagyobb elteres.

Legbiztosabban a 10-14. het kozotti pontos meres allapithatja meg a terhesseg tenyleges korat.

2012. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pont veled egyidős vagyok:).
2012. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És te mennyit híztál már?
2012. febr. 10. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Múlt szerdáig 1 kilót.Nem néztem azóta. Te?
2012. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közben néztem, egyet se, védőnőnél gondolom más a mérleg. Ikrek lesznek:) De még picurkák, baj lenne ilyenkor a sok súly.
2012. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!