Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
26.hétben vagyok eddig sztk-ba jártam ugyanahhoz az orvoshoz megnéztem mikor rendel és akkor mentem, most akartam beszélni az orvossal hogy nála szülök, és azt mondta gondolkodjam el hogy esetleg a sote-n válasszak orvost mert lehet hogy a picik koraszülöttek lesznek és itt nincs koraszülött osztály és akkor át fogják szállítani őket, ezt eddig senki nem mondta. csakhogy az messze lenne villamos,metró igy is hamar kifáradok nem tudom hogy bírnám, de azt se akarom hogy elvigyék őket és cukros vizzel meg tápszerrel itassák őket. egyre sürübben kell orvoshoz menni, meg azt is mondják hogy nagyok a babák, lehet hogy nem lesznek koraszülöttek nincs rá garancia hogy bent maradnak végig

2013. jan. 21. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés?
2013. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
HElyedben inkább a SOTE-n választanék orvost.
2013. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az a kérdés hogy a sote II-re járjak e vagy maradjon e igy és majd a mentő olyan helyre visz ahol van koraszülött osztály
2013. jan. 21. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
A helyedben én is inkább a Sote-n szülnék. Legyen ott rögtön helyben minden, ami szükséges lehet az esetlegesen koraszülött babáknak. Egy barátnőm a 32. hétben szült, neki a Szt. Imrében volt az orvosa. Amikor ott már látták, hogy nem tudják a babát bent tartani, egyből átvitették a barátnőmet olyan kórházba, ahol volt koraszülött osztály, és végül ott hozta világra a kisbabáját. Nagyon korrekt az orvosodtól, hogy erre előre felhívja a figyelmedet. :)
2013. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sote 2. 2 okból is nekem ott nagyon jó dokim volt/van és én nem birnám ki h elvigyék tőlem a kicsiket..
2013. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így értem. Szerintem is korrekt az orvosodtól, hogy ilyet ajánl, és nem vakítja el a pénz vagy bármi. Ha ő ezt javasolta, akkor érdemes megfogadni a tanácsát. Ott biztos kezekben lennétek mindannyian. (első voltam)
2013. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a kórház választás ugyanúgy szabad mint az orvos választás? úgy értem odamegyek az ambulanciára ahol vizsgálnak elmondom mi a helyzet és szülhettek ott? vagy kell lennie orvosnak is akit felfogadok
2013. jan. 21. 16:19
 8/11 anonim ***** válasza:
ez esetben nem tudom h "kell" e fogadni orvost ..én ugy kerültem oda h nekem immun betegségem volt és csak az a kórház vállalta a felelőséget ..nekem nem kimondott fogadott dokim volt...de maximálisan meg voltam vele elégedve..kb 15.héttől jártam hozzá, oda az ambulanciára..
2013. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előző válaszoló is írja. Első körben keress ott egy orvost, és miután ő elvállalt, jogosult vagy abban a kórházban szülni -és bármi egyéb ellátást kapni a terhességgel kapcsolatban- ahol a fogadott nőgyógyászod dolgozik.

Olvasgass fórumokat, keress rá ott kit/kiket ajánlanak, aztán mielőbb kérd fel a szimpatikusnak ítélt orvost, hiszen már a 26. hétben vagy.

2013. jan. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a védőnő azt mondta a mentő úgyis oda visz ha 36 hét előtt beindul a szülés, az orvosok nem nagyon akarnak ilyen idős terhesen elvállalni, és 100ezrem sincs egy szülésre, max.40ezer, ha beindul és a párom bevisz oda elküldenek vagy szülhetek ott?!
2013. febr. 5. 16:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!