Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor terhes vagyokk?

Akkor terhes vagyokk?

Figyelt kérdés
ma voltam az orvosnal es igaz nem latot mwg semmit de aszzt mondta hogy korai szakaszba vagyok mèg jöjek vissza masfél hét mulva. De viszont a papira aszt irta h 4hettes terhes vagyok ilyenkor most mivan?
2013. jan. 21. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha azt írta a papírra, akkor valószínűleg igen.

(azért a nyelvtant gyakorolhatnád- bocsi)

2013. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefonon vagyok fent es nem fogok hejesen írni mert valaszokra vagyok kívàncsi nem unatkozo bunkokra...
2013. jan. 21. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem unatkozó bunkó vagyok, a kérdésedre válaszoltam, zárójelben jegyeztem meg... attól, hogy telefonról vagy fent még lehet helyesen írni, de ez az én véleményem.
2013. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de annyira össze-vissza írsz, hogy még értelmezni is nehéz a kérdést... Az elsőnek igaza van. Ha meg te nem veszed a fáradtságot a normális írásra, akkor mi miért vegyük, hogy normálisan válaszoljunk?
2013. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!