Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyokk,...

10 hetes terhes vagyokk, dolgozom de azt hiszem elfognak küldeni! De csak aug. -ba jár le a proba időm és ha addig kirugnak mihez fogok kezdeni?

Figyelt kérdés
Eladó vagyok ezért hogy kimélni tudjam magam az emelgetéstől,muszály volt elmondanom hogy jön a baba!Aminek hozzá kell tennem nagyon örülünk!
2009. júl. 24. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát azt hiszem, bajban vagy. Úgy tudom, próbaidő alatt indoklás nélkül elküldhetnek. Sokszor kell naponta nagyon nehezet emelned, vagy orvos mondta, hogy nem emelhetsz? Ha doki mondta, el kéne menned betegállományba, azalatt nem rúghetnek ki.
2009. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
menj táppénzre, de érdeklődd meg egy tb-stől hogy próbaidő alatt is él e a terhesség miatti védettség. szerintem igen, de nem vagyok 100% biztos
2009. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én ugy tudom mivel nincs meg a 3 honap ezért az alatt is kirughat
2009. júl. 24. 15:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyásztól kérj egy igazolást, hogy nem emelhetsz, ezzel elmész a házidokihoz, hogy vegyen betegállományba.

Táppénz alatt nem rúghatnak ki!Kiskönyved van már?

2009. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
persze hogy van!!de ha nincs meg a 3 honap akkor is elmehetek táppénzre?
2009. júl. 24. 15:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én úgy tudom próbaidő alatt nem vagy védett, a táppénzről nem tudok semmit.
2009. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Leírják, hogy sajnos megszüntethetik a munkaviszonyt próbaidő alatt.

2009. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Sajnállak, hogy így jött össze, de szerintem az egyetlen megoldás a táppénz, ugyanis az alatt nem küldhetnek el senkit. Végig a szülésig táppénz, aztán gyed- vagy gyes, nem tudom mennyi biztosítási időd van a múltban folyamatosan.
2009. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó válaszolóként, még annyit, hogy a táppénzt, ha biztosított voltál az előző helyeden, mindenképp a tavalyi év átlagát számítva veszik alapul. Bocs, elfelejtettem az előbb ezt is leírni.
2009. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az,hogy probaidö alatt védett vagy e nem tudom,de most előkaptam a munkaszerződésem,és azt irja,próbaidő alatt se szabi,se táppénz nem jár.Azért érdeklődd meg,mert nem biztos ma már semmi.mennyi idő van még a próbáig?én is kereskedelemben dolgozom,(baromfi)az elsővel is ugyan ezt csináltam 8 hóig.most azért jöttem csak el,mert aláirattak velem 1 papirt,hogy nem vállalnak felelősséget,ha vmi történik! Sajnállak,nehéz helyzetben vagy!De kivánom,hogy hogy jol süljön el!
2009. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!