Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az éhezéstől lehet komolyabb...

Az éhezéstől lehet komolyabb baja a babámnak?

Figyelt kérdés
27. hetes kismama vagyok.Minden hónapban nehezen jövünk ki de,most napokkal ezelőtt elfogyott a pénzünk.Ma már nincs semmi itthon.Segítséget nem kapunk senkitől.Tegnap este óta nem ettem.Lehet komolyabb baja a kicsinek?
2013. jan. 21. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
Plusz még az idegesség...
2013. jan. 21. 18:40
 2/80 anonim ***** válasza:
62%

Gratulálok! A megfontolt babavárás... azt nem hallottad még senkitől sem, hogyha megszületik sokkal többe fog kerülni, mint most?


hogy lesz-e valami baja, az majd eldől, ha megszületik. De valszeg lesz.

2013. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
60%
Ugye ez a kérdés most nem komoly????Nyugtassatok meg,hogy nem!!!
2013. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi elveszi azt ami neki kell. Egy ideig. Viszont az agyad elsősorban téged akar majd életben tartani. Tehát hosszútávon a baba jár rosszul. Viszont ezt a kérdést hiba volt kiírni. Biztosan lesznek rossz indulatú válaszolók.
2013. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
85%

Nem lesz semmi baja. A te tartalekaidat fogja elszivni. Etiopiaban, meg ahol nincs mit enni, ott is 3 kg-s babak szuletnek, viszont a nok csontsovanyra fogynak.

Nagyon felelotlen vagy kedves kerdezo, hogy igy vallalsz gyereket...

2013. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Kösz a lehúzást..saját hibánkon kívül kerültünk ilyen helyzetbe!6 éve vagyunk együtt,és jött a baba,természetesen nem is gondolkodtunk azon,hogy esetleg elvetetjük.Akkor még nem álltak fent a jelenlegi problémák.
2013. jan. 21. 18:45
 7/80 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont úgy tudom, mindenképpen elveszi a baba az anya szervezetéből a tápanyagokat. Ok, kivéve, ha az anya már a halál felé tart... Kérjél kölcsön valakitől pénzt, vagy élelmiszert, vagy menjetek el az önkormányzathoz, kéregessetek akár az utcán is, de ez nem állapot!
2013. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%

Utolso valaszolo vagyok.

Termeszetesen en is rovidtavon gondolkodtam. Hosszutavon lesz kovetkezmenye..

2013. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
100%

Nem kap elegendő tápanyagot, nem nő, fejlődik rendesen, nemmkap meg minden vitamint, rendellenesség is kialakúlhat. Ha te éhezel, a baba is éhezik veled!

Mi lesz ha meglesz a baba, ha elfogy hó közepén a pénz, neki sem lesz pelenka, tápszer, étel!?

Most akkor 10-éig nem eszel, míg nem kapsz fizut?


Menj el az önkormányzathoz, mondd el nincs mit enned, adjanak segélyt!

Mondd el a védőnőnek, őbis tud segíteni!

Ha van karika gyürűd, arany ékszered, add be a zaciba!

2013. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan semmitek nincs otthon? Egyáltalán?
2013. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!