Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez gomba vagy...

Szerintetek ez gomba vagy komolyabb?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket éjszaka óta maga a hüvelybemenetem. Pedig napi 2x fürdök,tiszta vagyok,néha még betegesen is higénikus. A párom szintén. Utoljára 1 hete vtunk együtt szexuálisan,akkor is ovszerrel... És még csak kézzel sem izgatott,mert miota terhes vagyok,probálja elkerülni ezt,pont a fertözések miatt. Akkor mégis mitöl lehet? Nagyon rossz. Pont a hüvelybemenetnél. Tegnap este borotválkoztam alurol. Esetleg azért jöhetett ki? Pénteken megyek orvoshoz. Addig kenhetem canestennel? 38hkm
2012. júl. 25. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szappan vagy tusfürdő ment a hüvelyedbe.Nálam sűrűn előfordult, és akkor azonnal begyulladt.

Főzz kamillateát és avval öblögesd amíg a dokihoz nem mész.

Ő majd felír olyan gyógyszert ami jó lesz rá.

2012. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Terhesen érzékenyebbek sokan a különböző fertőzésekre, amit bárhonnan elkaphatsz, elég ha csak felborul a hüvelyflórád (ami igen gyakori terhesen).

A mániákus higiénia sem tesz jót, azért erre is figyelj.

Nekem a doki a Canestent nem ajánlotta, így orvosi felügyelet nélkül csak óvatosan használd szerintem. Pénteken pedig biztos ír valamit a doki, ami jó lesz rá.

2012. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég kaptam el egy makacs gombás fertőzést, és fogalmam sincs, hogyan, honnan... A férjemmel már nagyon régóta nem voltam együtt és állandóan itthon vagyok, feküdnöm kell... A dokim szerint az ilyen fertőzés elég gyakori, és a Canesten combit ajánlotta. Tehát szerintem a kenőcsöt külsőleg nyugodtan használhatod.

35 hkm

2012. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!