Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen meg tudják álapitani...

Gizike88 kérdése:

4 hetesen meg tudják álapitani hüvelyi ultra hangal hogy méhen kivüli terhes egy nő?

Figyelt kérdés
Mert ma elmentem vizsgálatra és ez van az ambulánz kezelő lapomon.Holnap kell mennem laborba hcg vérvételre.utána szerdán ultrahangra nagyon félek
2013. jan. 21. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A 12.napon fejeződik be a beágyazódás.

[link]

Tehát 4 hetesen már a helyén van, onnan semerre nem megy...

Most ezt nem igazán értem, hogy mi volt most az ambuláns lapodon?... Az,hogy méhen kívüli?

2013. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, van olyan doki, aki ha nem látja a petezsákot, akkor egyből méhen kívüli terhességre gondol. Én is így jártam, de csak annyit mondott, hogy két hét múlva menjek vissza. Addig paráztam. Aztán kiderült, hogy csak még nagyon korai volt a terhesség és az uh gép sem volt épp új állapotú. Te legalább előbb megtudod, hogy mi van. De ne aggódj, nálam mindkét terhesség úgy kezdődött, hogy "méhen kívüli terhesség nem kizárható".
2013. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem a ultra hangi lapomon az van hogy méhen kivüli terheség.meg vastagodot méhnyálkahártya
2013. jan. 22. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!