Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap mennyire volt aktív a...

Tegnap mennyire volt aktív a babátok?

Figyelt kérdés
Az enyém alig akart megmoccanni, akkor is nagyon gyenge és kevés mozgás volt.

2013. jan. 22. 07:45
 1/5 xtina22 válasza:
Szia! Sajnos nekem is alig mozgot ha volt is vmi akk nagyon gyenge volt! Nagyon megrémülök ilyenkor! :( 28hkm
2013. jan. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
o tegnap én sirással kezdtem a napot 9 kor telefonáltam a védönönek hogy alig vagysemmit nem mozog a babaám.délutánra behivott. letettem a telefon na onnatol kezdve fél 3 ig bulizott bent :) ma ugy szintén. front van ezért mozog igy egyzser sokat tul sokat egyzser meg kevesebbet betöltött 36 hetes vagyok
2013. jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én még csak a 18. hétben vagyok, de a védőnő azt mondta, most már minden nap kéne éreznem a mozgását, olyan lendülettel "menekült" a doppler elől. Nem esem azért kétségbe, mert van, aki ilyenkor még egyáltalán nem érzi, de azért megnyugtató, ha legalább néha egyértelműen megrugdos.
2013. jan. 22. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
:)39+4hkm vagyok,egész nap mocorog nyomkodja magát!nekem a dr azt mondta ha 3× megmozdul 1 nap,no para!!!
2013. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon aktívan mocorog minden nap, söt még éjszaka sem hagy aludni, 28 hetes kismama
2013. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!