Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek mennyire...

Kismamik nektek mennyire aktív ma a babátok? Kezdek kicsit aggódni, ma jóval kevesebbet mocorog, mint szokott.

Figyelt kérdés
Eddig egész nap meg sem állt, csak éjjel aludt. Ma meg nagyon keveset rugdal:( Úgy hiányzik:(
2013. jan. 18. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én babám is nagyon aktív általában és most nekem is kevesebbet mocorog mint szokott. Énis megszoktam ijedni néha hogy ez mitől lehet, de sztem valamilyen sznten Őkis megérzik az időváltozást. Én már tapasztaltam hogy amikor rosszabb idő volt és az Én kedvem sem volt olyan mint szokott Ő sem mocorgott annyit.

2013. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

egész délelőtt alig volt valami mozgás, de fél órája beindult, azóta nagyon mozog, nyomja ki magát. szerintem is az idő miatt van.

nekem is nagyon mozgékony egyébként, és ilyenkor olyan rossz, hogy alig ad jelet magáról.

2013. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Akkor jó ha beindult. Szeretnék kérdezni valamit ha nem gond, az utolsó két uh-on a dokim aztmondta h kisebb a baba hastérfogata az átlagnál ez mit jelenthet?
2013. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kedves hármas ez sokmindent jelenthet.

Lehet, hogy csak egy pillanatnyi állapot volt, de lehet, hogy nem nyel magzatvizet.

De a doki mit mondott? Hány hetes vagy?

2013. jan. 18. 17:10
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Ennyit mondott h a haskörfogat kisebb az átlagnál. Mindig megszoktam nézni hogy mekkorának kellene lennie és mi mindig az alsó határt súroljuk. Ma 33 hetes
2013. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha súrolja a határt, akkor nincs gond sztem. És a doki is mondaná.
2013. jan. 18. 17:17
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
Bízom benne h nem lesz semmi gond, lehet az az oka h kevesebb a magzatvizem az átlagnál?
2013. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az AFP meg az ilyen dolgok rendben voltak?
2013. jan. 18. 17:22
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen azzal nemvolt gond. Meg a szűrések is jók lettek (Down), csak a magzatviz ami nagyobb gond sztem
2013. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Akkor nincs gond ne aggódj:)
2013. jan. 18. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!