Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen atlatszo folyadek jon...

Milyen atlatszo folyadek jon a melleimbol?

Figyelt kérdés

18 hetes kismama vagyok, es az utobbi 1 hetben valami atlatszo folyadek jon a melleimbol.

Ez normalis?


2013. jan. 22. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elötej, telyesen normális, nekem is van , lesz még több is, és fehérebb is, örülj mert akinek van elötej annak majd a szoptatás is jobban megy! 28 hetes kismama
2013. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ahogyan előttem írták előtej!
2013. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,ahogy az előttem válaszolók írták,előtej..ez lesz a babád első és egyben a legfontosabb tápláléka,és majd az előtej után fog belövellni az igazi anyatej :)

Jó neked,hogy van,nekem még nincs,és kicsit aggaszt is a dolog,hogy akkor most nem lesz elegendő anyatejem??Hogy nem fogok tudni szoptatni mert nem lesz tejem és majd tápszerezhetem a kicsit??


25 hkm

2013. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3.! Nekem egyik terhességemnél se volt előtejem és utána csak úgy ömlött.Pedig még császáros is voltam.Nincs összefüggésben a kettő.
2013. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták: valószínűleg ez már az előtej! :-)


De hogy senki ne pánikoljon, ide írom még a következő nagyon FONTOS tényt:

A szoptatás sikerességét nem befolyásolja az, hogy van-e előtej vagy nincs, és hogy mennyi van. Mindenki legyen nyugodt. Általában aki szoptatni akar, az tud is majd! Persze lehet, hogy lesznek kisebb-nagyobb nehézségek a szoptatással, de akkor se essetek majd kétségbe. Nagy segítség lehet majd vagy a védőnőd, vagy egy szoptatási tanácsadó (akár csak telefonon is), vagy egy tapasztalt anyuka/nagymama, akiben megbízol.


Szóval ne aggódjon az sem, akinek nincs illetve nem lesz előteje, nagy valószínűséggel ő is ugyanolyan sikeresen fogja anyatejjel táplálni a Picijét, mint az, akinek van előteje.

2013. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,megnyugodtam így :))

Én nagyon szeretném legalább a picim 4 hónapos koráig szoptatni,de hátha kihúzom majd féléves koráig is :)


25 hkm

2013. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!