Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok, a...

24 hetes kismama vagyok, a vastabletta hatására nagyon kell erőlködnöm a wc-n, árthat ez a babának? Ilyentől nyilhat-e a méhszáj? Honnan tudom ha gond van?

Figyelt kérdés
Ha nyilhat azt miből érzem, amúgy is szorulásos tipus vagyok, már egyszer próbálkoztam ezzel a vassal, de hasonló problémás volt, mint most úgyhogy egy időre abbahagytam, de azt tanácsolta az orvos, hogy legalább néha 1-1-et vegyek be, igy is tettem és megint ez a hatása.
2008. jún. 2. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott az erőlködés. inkább próbálj enni sokkörtét, meg sok folyadékot, paradicsomot, a banánt pedig kerüld. talán a méhszáj nem nyílik meg, de nem hinném hogy jót tesz az erőlködés.
2008. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este 5 csepp Guttalax, ha mar semmi sem segit, nekem bevalt.
2008. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj el a gyógyszertárba, ott van valmi lekvár nem jut eszembe a neve, de ott tudni fogják, és az mindenkinek segít! A vasat ne hanyagold, mert rosszabbodhat a baba, és nekem belgyógyász mondta, hogy a vége fele a kóros vashiány vezethet a baba oxigénhiányához. Én is nehezen viselem, de a baba érdekében, megküzdök a kifordult aranyeremmel is.

Nekem 109 volt a hemoglobin ekkor kaptam vasat, és mivel nem szedtem 103ra lement. Van akinek már 119től felírják a vasat, holott a határ a 120. Vigyázz magatokra!

38 hetes kismama

2008. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok, a harmadik válaszoló lehet hogy a tamarin lekvárra gondol, de az néha erős hasfájást okoz. jó lehet,de vigyázni kell vele, inkább előbb valami természetes anyaggal próbálkozz. Reggel egy pohár kakaó után én tudok menni wcre, délután meg körtézek.
2008. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon közönöm a hasznos tanácsokat, bár sajnos a tamarin lekváron is túl vagyok, a laevolac szirup bevált, de nem merem azért azt sem folyamatosan használni.

Ugye már érezném, ha valami baj lenne az erőlködéstől?

2008. jún. 2. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a tökmag jött be. :) Próbáld ki. Nekem mikor kinyílt a méhszáj voltak fájásaim. Azért is mentem be megnézetni magam. Csak a külső nyílt egy ujjnyira, de megéreztem. Nem tudom más hogy van ezzel.


Kitartás!


35 hetes kismama

2008. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aszalt szilva, szilvalé, és nagyon sok víz!!! Nekem ez segített... Inkább ne erőlködj! Sok szerencsét!
2008. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod a Kubut is, ha tetszik az íze. Székrekedés ellen nekem az jött be. Minden nap egy kis üveg Kubu és nincs probléma másnap.
2008. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!