Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevéreztem 7. hetes terhesen...

Bevéreztem 7. hetes terhesen ez nagy bajt jelent?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál és konkrétan nem mondott semmit!!!

Megvizsgált kézzel és csak ennyi!! Azt mondta holnap mennyek vissza uh-ra!!! Szerintetek nagy a baj? A vérzés minimális volt. Rózsaszínes nyálkás!!! Nagyon aggódom!!!!


2013. jan. 22. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Holnap kiderül megvan-e a baba, vagy nincs...
2013. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért nem ultrahangozott meg?
2013. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Második! Hát ezt jó lenne tudni!!! Nagyon idegesít hogy csak így elküldött!!
2013. jan. 22. 19:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát azt gondolom:(

Majd írd meg mi volt tegnap, de nem biztos, hogy gond van.

Kívánom neked a legjobbakat!

2013. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tegnap=holnap :D

Bocsi fáradt vagyok:D

2013. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Holnap jelentkezem!!
2013. jan. 22. 20:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt, és megnyugtatott az orvos, hogy ez természetes a terhesség első heteiben. Az okozza, hogy a kis embrió megbontja a méh érrendszerét, és ez némi rózsaszínes folyást okozhat. Nekem kétszer is volt, a 6. hét közepén, és a 7. hét elején. Mindkétszer voltam ügyeleten, de már nem láttak semmi vérzést utólag. Szerintem, nálad is ugyanez a helyzet. Ne aggódj, minden rendben lesz. Nekem az orvos Rutascorbint adott, ez egy vény nélkül kapható vitaminos készítmény, ami erősíti a verek falát, és napi 1x3 szem MagneB6-ot kell szednem. És egyébként holnap leszek 10 hetes, szóval minden a legnagyobb rendben. :) Te se aggódj! A vetélés jele rendes vérzés lehet, olyan, mint mikor megvágod magad. Konkrét vetélés kezdeténél darabos a vér, akkor azonnal kórházba kell menni. (Bár van, akinek megjön a terhesség alatt is... )

Teljesen megértelek, én is ugyanebben a cipőben jártam, de ha tanácsolhatom: ne keresgélj a neten ilyen témában! Horrorisztikus, amit ilyenkor talál az ember...

Szóval, csak nyugalom, minden rendben lesz!

2013. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!!! Annyira kedves vagy! Köszi a bíztató szavakat!!!

Boldog babavárást neked!!!!!!!!

2013. jan. 22. 20:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ideges és türelmetlen vagy meny be az ügyeletre és mond hogy most véreztél be és hogy nézzenek rá hogy minden rendben van. Munkatársam is így járt de szerencsére semmi baja nem volt. Igaz veszélyeztetett terhes lett és nem dolgozhatott tovább de mára már szép egészséges 1éves kislány anyukája. :) Ő is be ment az ügyeletre és rá is néztek.
2013. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Voltam bent!! De semmi kielégítőt nem mondtak! Csak annyit hogy holnap mennyek uh-ra,most nem taoasztal semmit!!!
2013. jan. 22. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!