Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor álltok/álltatok neki...

Ti mikor álltok/álltatok neki nagytakaritásnak szülés elött?

Figyelt kérdés
Termèszetesen folyamatosan takaritok itthon de pl konyhabutor áttörlés kivül belül, fűrdőszoba nagytakaritása, ezeket ritkábban csinálja az ember. 30hetes vagyok, lassan nekiállhatok nem? Ti hogy terveztétek be?
2013. jan. 23. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én végül 32 hetesen csináltam meg, akkor pucoltam ablakot is - ez nem volt betervezve, de addig halogattam, amíg már majdnem kifutottam az időből:D
2013. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont ezért érdeklődöm mert félek hogy kifutok az időből. 36hetes koromig dolgozom, utána lenne inkàbb idöm de gondolom akkor már nem igazán menne.

Akkor asszem most kéne belehúznom.

Köszönöm a válaszod!

2013. jan. 23. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe sem jutott ilyen.

Folyamatosan takarítottam, mint azelőtt, nem csináltam különösebben nagy tisztításokat.

2013. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én is folyamatában csináltam, az ablakpucolással együtt 3 nap volt.

1. nap ablakpucolás

2. nap konyha fullon (közben pihiztem, olvastam, neteztem, stb, nem fáradtam:D)

3. nap fürdőszoba, WC, portörlés, plusz a gyerekszoba (az mindig háború sújtotta övezet, úgyhogy az napi meló:D)

És délután gyors porszívózás.


ÍGy minden rendben volt, ami nem is baj, mert 2 héttel hamarabb jött a pöttöm:D

2013. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!