Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vége felé járó kismamák (első...

Vége felé járó kismamák (első babások), ti nem pánikoltok?

Figyelt kérdés

iszonyatosan meg vagyok ijedve attól, hogy hogy tudom majd jól ellátni a babámat. olyan kis törékeny lesz, félek, hogy kárt teszek benne a lapát kezeimmel (hozzá képest lapát kezek)

félek, hogy honnan tudom majd, hogy mi a baja, hogy megadok-e neki mindent amire szüksége lesz. hogy tudom-e majd szoptatni. egyszóval, hogy jó anya leszek-e??!!

nektek is vannak ilyen félelmeitek? ez normális ugye? nyugtassatok meg:)


2013. jan. 23. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

áhh, ne is mondd... így van nálam is...:(

Akár szó szerint ugyanezeket írhattam volna én is...

2013. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor nem vagyok egyedül.

anyukámnak mondtam el ezeket a félelmeimet, ő azzal nyugtatott, hogy ha megszületik jön minden automatikusan= anyai ösztön. hát bízom benne, hogy igaza van :)

2013. jan. 23. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
reméljük, hogy tényleg így lesz, ahogy anyukád mondja, és tényleg jön majd minden magától... bár ma már minden máshogy van, mint annak idején.Szerintem most minden sokkal bonyolultabb...
2013. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pánikolgattam, bár kevésbé, de szerencsére van egy jófej sógornőm aki csak egyet mondott: " Azt kell tudatosítanod magadban, hogy annak a gyereknek TE leszel a legjobb anyja, nem véletlen, hogy pont ő pont benned van!" Mindent meg fogunk tudni adni nekik, mert csak mi adhatjuk meg!

Egyébként érdekes, de akárkivel beszéltem, vagy szülős videókat néztem, mindenhol azt tapasztaltam, hogy mikor szülés után ráfektetik a babát az anya hasára, akkor már egyből tudja hogy kell megfognia! 8-)))

Engem még az nyugtat meg, hogy terhesség alatt is tudom, hogy épp megijed/akar valamit/vagy csak szórakozik, abból ahogyan rugdos!

Szerintem beszélgess vele erről, (komolyan!!!)mondd el neki a kétségeidet, és hogy szeretnéd jól csinálni, és segítsen neked ő is!

Engem megnyugtatott!

2013. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerencsére anyukám képben van a dolgokkal, rengeteget olvas a témában, napra kész mindennel :)

plusz van egy öcsém is ő most tölti majd a 13-at :)

ha esetleg valamiben nem biztos, akkor szokott "tovább küldeni" unokanővéremhez, neki most 1 hónapos a babája (3. baba)

de az esetek 90%-ában jó tanácsokkal lát el :)

2013. jan. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!