Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel kezelik a kismamát, ha...

Mivel kezelik a kismamát, ha terhesség közben felfázik vagy hüvelyi fertőzése lesz (nem csak gombás)?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok babás, de érdekelne ez a dolog, mivel mindkettőre hajlamos vagyok. Tehát mi lesz akkor, ha terhes leszek, és elkapok valamiféle fertőzést? Azt tudom, hogy a gombát lehet pl Canesten G-vel kezelni, nem árt a babának (jól tudom?), de mi van a másmilyen fertőzéssel? Illetve a felfázással?

Előre is köszi!


2013. jan. 24. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Augmentint szedtem felfázásra, mikor terhes voltam. Nőgyógyász írta fel, antibiotikum, lehet terhesség alatt szedni.
2013. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szoptatás alatt amoxicilint szedtem. de vény nélkül kapható az urogin tinktúra is; gyógynövény keverék, de nagyon hatásos.A betegtájékoztató szerint ellenjavalt, de annyi alkohol szerintem nincs benne :)
2013. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felfázásra nekem tőzegáfonyát adott a gyógyszerész, nem volt olyan súlyos a betegség, úgyhogy az is helyretette.
2013. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem az orvos általában klyon hüvelytablettát írt fel, felfázásra meg monural port, vagy aktilt de az antibiotikum egyből hozta magával a hüvelytablettát, mert a gyógyszertől megváltozik a hüvelyflóra, ami terhesség alatt amúgy is megváltozik
2013. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bő folyásra és nem megfelelő vizelet eredményre kaptam, borsavas kakaóvajas kúpot :)
2013. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2013. jan. 25. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!