Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélhettem, vagy késéssel...

Vetélhettem, vagy késéssel jött meg?

Figyelt kérdés

Múlt keddre kellett ,hogy megjöjjön,de nem jött meg.negatívakat teszteltem,majd pénteken elmentem a dokihoz,aki megvastagodott méhnyálkahártyát látott és azt mondta,hogy még terhes is lehetek,a tezst még nem is fog kimutatni semmit..Másnap(szombaton) Elkezdtem barnázni,de csak akkor amikor egyszer nagy wc-n voltam.Majd az ezt követő 2 napon is barnáztam csak nagy wc közben,aztán megjött.

Soha nem késett egy napot sem,a melleim soha nem szoktak menstruáció elött megnőni,vagy fájni,de most nőttek kicsit és teltebbek,bár nem fájnak.(igaz,egyszer már voltam terhes,akkor fájtak is ,az elhalt sajnos)Éreztem most megint szédülést,hasszurkát,derékfájást mint amikor terhes voltam.


Lehetett ez terhesség?Lehet,hogy kevés terhes hormont termel a szervezetem és elmehetett a baba?Vagy csak késett életemben először?



2013. jan. 23. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudni...volt hogy késett nekem is 2 hetet,annyit sose szokott,de negativ volt a teszt,és végül megjött.
2013. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! ezt sajnos soha nem fogod megtudni, bármelyik lehetett így a leírtak alapján. Kitartást kívánok neked, remélem hamarosan sikerül teherbe esned.
2013. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm szépen a váalszokat!
2013. jan. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!