Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan írjátok a görcsölést,...

Sokan írjátok a görcsölést, de milyen érzés, mit éreztek ha görcsöltök?

Figyelt kérdés
-tegnap voltam a dokimnál és ahogy jöttem ki a lépcsőházból akkorát csúsztam hogy csak na,nem estem el mert a kilincsbe megkapaszkodtam de hasból tartottam meg magam,azóta nagyon húz a hasam alja,nem tudom ez mi lehet elmúlhat-e??ha holnapra nem múlik megyek a dokimhoz...27hkm
2013. jan. 24. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt bekeményedih huz elmulik sokat pihenj!!!Magnéziumot szedhetsz!
2013. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedem de semmi hatása,tegnap óta így húz:(((szerintem sőt tuti hogy nagyon megránthattam hisz hirtelen akkorát fogtam a hasammal hogy ne essek el hogy nem is csodálom hogy ennyire fáj...de más gondom nincs,pici mozog ahogy eddig,se vérzés ,se más így gondolom hogy baj nem lehet....
2013. jan. 24. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
menj el és nézesd meg akkor te is megnyugszol, nekem is volt hogy nagyon aggódtam és csak akkor nyugodtam meg mikor láttam uh-n hogy minden rendben
2013. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aludtam a kicsikkel 1 órát ,most jobb...tudjátok tegnap voltam ami 7 ezer volt,eddig soha nem hívtam még nem volt rá okom,ha most hívná és behívna a mai mag.rendelésére nekem megint 7 ezrem nincs...a lényeg hogy nem is tudom hogy zajlik ha pl:egy problémás kismama van aki esetleg többször hívogatja,nem tudom mi a menete...
2013. jan. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!